Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy bírtátok ki?

Ti hogy bírtátok ki?

Figyelt kérdés
A tesómmal ikrek vagyunk, és nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Eddig csak néhány napot töltöttünk külön, legfeljebb egy hetet. Most azonban hosszabb időre (kb. fél évre) külföldre utazna. Hogyan fogom kibírni nélküle? Főleg olyanok tanácsát várnám, aki átélt hasonlót, de minden tippnek örülök. :) 19/l

2014. jún. 16. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, hogy hogy fogjátok tartani a kapcsolatot, pl. Skype, Viber, stb., és telepítsétek a megfelelő programokat a kütyütökre. Eleinte biztos nagyon nehéz lesz, de jobb most, mint kicsi később, ha mondjuk férjhez megy és másra is tekintettel kell lenned.
2014. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1: Látszik, hogy nincs ikred :/ Ha lenne értenél...

#2: Mint az a fent írtakból is látszik, egyet értek veled. :)

#3: A kapcsolattartásra már gondoltunk, de azért mégsem ugyanaz, mint élőben. Azt írtad, ha férjhez megy. Ez nehezen jön össze, mivel fiú. Talán épp ezért könnyebb neki az elválás... Mindenestre köszi :)

2014. jún. 16. 11:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Hopsz! A #3 most #1 lett, amíg írtam... :) De a lényeg ugyanaz
2014. jún. 16. 11:54
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
19 évesen kicsit szedd már össze magad!
2014. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Alvás előtt imádkozzatok egymásért Jézushoz.
2014. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4: Ez nem kortól függ, legalábbis szerintem...

#5: Köszi, de nem vagyunk vallásosak. :)

2014. jún. 16. 12:12
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy elnézem a válaszaidat kedves Kérdező, itt úgysem fog tudni senki olyan választ adni, amivel meg lennél elégedve.


19 évesen elég szomorú, ha megáll az életed a tesód miatt. ráadásul nem is vagytok egypetéjűek. Ismerek egypetéjű lányokat, akik szinte szó szerint elválaszthatatlanok voltak, de mikor az egyik elment 4(!) évre egyetemre külföldre, akkor egyik sem hisztériázott.

2014. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj, hát azt hittem egypetéjű.
2014. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy "ha férjhez megy..." Nekem is fiú ikrem van, ezért azt gondoltam, hogy egypetéjűek lehettek, ha ennyire megvisel. Nekem az ikertesóm ugyanolyan, mint a bátyám, semmivel sem jobb vagy szorosabb a kapcsolatunk, mi nem voltunk sose összenőve. De ismerek egypetéjű ikerlányokat, az ő kapcsolatuk nagyon szoros, hiába mentek férjhez, ők pl. szomszédok, a kertből át tudnak menni egymáshoz, akár éjszaka is.
2014. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, átéltük :) Mi már 30 évesek vagyunk. :) de nálunk is egyikünk külföldre ment, ösztöndíjas volt. Valamikor 10 éve. Én 3x voltam ez idő alatt kint látogatóban és minden nap neten beszéltünk :) jó volt. Sokat mesélt, de el is indultunk az önállósodás útján. Hasznos tapasztalat, érdemes megélni! :)
2014. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!