Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás előtt volt olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás előtt volt olyan aki nem beszélt a párjával, hetek óta nem lehet elérni, megbeszélni vele semmit. Hogyan bírtátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen bírtam, hiszen több évi házasság után lettem terhes. Egyszer elém állt, és közölte, elköltözik.

Miért??? Soha nem kaptam rá választ. Utólag kiderült, míg én bálnaként hordtam a közös gyerekünket, ő talált egy karcsú nőt. Nem volt annyira sem gerinces, hogy megmondja, miért megy el. Szülés előtt egy hónappal mondták ki a válást.

Egyszer kerestem, akkor beszéltünk. Beszéltünk? Dehogy...én kérdeztem a miértről, és ő sunyin lapított.

Nem kerestem többet, csak a bíróságon találkoztunk.

Ne keresd, ne alázkodj meg. Ha arra nem képes, hogy felvegye a telefont, akkor kár próbálkozni többször.

2013. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani azt egyedül vagyok. Nagyon sok évi házasság után. Csak annyit mond el akar válni, csak nem tud. Hónapok óta egyik napról a másikra vagyok... Nem tudom mi lesz? Mosolygok a munkahelyemen mikor mindenki tudja mi van. A munkám ezt kívánja meg. Fogytam rengeteget. Alig bírom...
2013. dec. 1. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
képed van?
2013. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen kép?
2013. dec. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!