Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, aki volt már szerető...

Lányok, aki volt már szerető státuszban és évekig tartott, hogy bírtátok? Véletlenül sem ítélkezni akarok, SŐT. Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Ugye a pasik a legritkább esetben válnak el ilyenkor. Ha 1-2 kósza numeráról van szó, akkor értem, hogy lelkileg nem vagy nem annyira visel meg a dolog, na de ha bele is szerettek és hónapok esetleg évek telnek el így. Hogy lehet ezt kibírni, mire gondoltok, mi éltet, miért maradtok?
2013. márc. 3. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát, rokonom 3 évig bírta, akkor már 2 gyereke volt és utána hozzáment a férfihez, aki elvált.

Más talán lemondott volna a dologról, de ő nem és megérte :)

2013. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy most én egy szemét érdek embernek fogok tűnni, de nekem csak akkor érné meg a dolog, ha az illető jó gazdag lenne, és kapnék tőle drága ajándékokat, persze el is válna előbb-utóbb a feleségétől.
2013. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Nekem több barátnőm is van, akit nős férfiak hitegettek évekig válással, mély kapcsolattal meg mindennel ami ezzel jár. Aztán persze ugyanaz lett mindnek a vége, és a lányok is ugyanazt gondolják "minek dobtam ki 2 évet az életemből?".

A kérdésedre pedig: a pali nem fog elválni, 99%!

2013. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Van egy ismerősöm, ő konkrétan 26-27 éve van szeretői státuszban, azaz 20 éves kora óta. Van egy huszonéves gyereke is a férfitől. Tudja, hogy sosem válna el miatta, mégsem zavarja.
2013. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom miért írja mindenki az ilyen kérdésekre, hogy sosem fog elválni a pasi a feleségétől. Akkor csak Én ismerek rengeteg szerető miatt elvált férfit? Mert nagyon sok ilyen ismerősöm van. Pár év után bizony győzőtt a szerető minden esetben, a férfiak elváltak a feleségeiktől. Mondjuk az is igaz, hogy a legtöbb nő szánt szándékkal, fortéllyal teherbe esett, de végül is elérték a céljukat minden esetben.
2013. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
pár hónapig éltem szeretői kapcsolatban, de már az elején tudtam, h nem váltok. ameddig lehet élveztük egymást társaságát, neki is volt párja. csúnya dolog, de nem bánom, mert sokat dobott az önismeretemen, és a világ működésének megismerésében is segített. ma már nem mennék bele a szeretői státuszba, és nem is keresek 3.at, mert talán pont az a bizonyos viszony tanított meg igazán becsülni a páromat.
2013. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

en voltam 3evig . de melette nekem is volt parom .de akinek a szeretoje voltam csak egyet kellett volna futtyenteni es mar hagyom is ott az akori paromat...tudtam nagyon jol h nemfog vallni ,mar 7eve volt akkor felesege mikor mi megismerkedtunk ,de remenykedtem , ennek ellenere nem is erolkodtem h valjon v valami ...orultem mikor vele lehettem ,ugy ahogy volt...igy utolag jo hulye voltam ,mert neki csak egy szexpartner voltam....de mindenki a sajat hibaibol tanul :D

es amugy majd megszakadt a szivem mikor tobbet nemtalalkoztunk-egyebkent en tettem a kapcsolat vegere pontot.o eszre sem vette...fojtatta tovabb a szexet massal :D

2013. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
A barátnő kb. 4 évig volt szerető, a pasi hitegette, ő meg nem erőltette a dolgot, mondván a feleségével csak a közös gyerek miatt van, ő meg úgysem akar házasodni. Egyszer rádöbbent, hogy igenis együtt van a felségével, nem csak együtt élnek. Ez végre rábírta a szakításra. Kb. egy évvel később látta a pasi facebookján, hogy feleségül vett egy másik nőt. A barátnőmet soha nem vette volna feleségül. Szerintem otthon kiderült, hogy mit csinál és a felesége is elhagyta. Gyorsan kellett valaki aki mos rá.
2013. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Én a feleség voltam... 10 év után hagyott el a férjem a sokadik szeretője után, akivel 1,5 évig volt kapcsolata. Éreztem már a férjemen, hogy a lány fog "nyerni" Velem szemben. Így is lett, azt mondta, nem tehet róla, teljesen beleszeretett a lányba, hozzám meg már csak "ragaszkodik, de a lányt válassza. Szétmentünk, Én nem sokára megtaláltam az igazi páromat, Ők még kínlódtak együtt 2 évet, majd jött a volt férjemnek a következő halálos nagy szerelem. Otthagyta a lányt is. Én azóta, 16 éve élek nagy szeretetben, boldogságban!
2013. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az őszinte történeteket... Gondolom sejtitek, hogy én ki vagyok a történetben és egy kicsit tanácstalan vagyok a jövőmet illetően. Ha még jönnek válaszok, azokat is megköszönöm!
2013. márc. 3. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!