Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek megváltozik...

Szerintetek megváltozik valaha a hugom? Nagyon aggódok.

Figyelt kérdés
A hugom 15 éves. Mindig is teljesen két külön világ voltunk, ő inkább az elzüllött fiatalok körébe tartozik, még én végig (najó, néha-néha megesett, hogy nem) pédamutató magatartást mutattam. Ez meg is látszik nála, tegnap bejött beszélgetni, és megkérdezte, hogy szerintem lefeküdjön-e a legjobb fiú barátjával? Mondtam, hogy ez hülyeség, várjon az igazira, csak az első.. És ekkor közölte, hogy "dehogy az első, az már mikor volt." Hát, körülbelül leesett az állam. Ráadásul beavatott, így utólag más dolgaiba, kábítószerekhez is volt már köze, és dohányzik (bár, az utóbbit tudtuk eddig is.) A kérdésem az lenne, hogy ez csak ideiglenes "lázadó állapot" vagy már ilyen marad? Vagy esetleg, hogy lehetne ezen változtatni? Aggódok. Semmiképp sem szeretném, ha x év múlva egy börtönben végezné.
2014. jún. 24. 17:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
80%

Pacsi a szüleidnek...

Nem hinném hogy börtönben végezné, inkább prosti, lecsúszott senki, drogos, valami díler k*rvája stb cím esélyesebb rá

2014. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

A húgod a ribiséget választotta (már bocs) te meg nem ilyen vagy, és kész.

Én több ilyen testvérpárt ismerek, akiről nem is gondolnám, hogy testvérek.

Te nem tetetsz semmit,

2014. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Na azért nem biztos,hogy ennyire le fog csúszni. Szerintem a tinikor plusz rossz társaság a gond. Illetve a szüleitekkel milyen a viszonya?

Nekem is voltak hát...keményebb húzásaim fiatal koromban. De azért valahol éreztem,hogy nem jó irányba megyek,aztán ez pár év után lecsengett.

2014. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Amióta elváltak a szüleink, azóta kezdett el egyre lejjebb süllyedni, és már itt tart. Hiába mondtam neki, hogy ez az út nem vezet sehova, így csak egy kis r*banc lesz, aki mindenkinek csak arra kell, stb. Nem érdekli. Azt mondta törődjek magammal. A stílusa is egyre lekezelőbb és flegmább. Bár, tudnék ezen segíteni, mert alapvetően egy nagyon aranyos, szeretnivaló kislány volt.
2014. jún. 24. 17:40
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Sokan kinövik, a többség legalábbis igen :)

15 évesen nem durvultam ennyire, de kamatostul bepótoltam :D

15 évesen nem az a baj, ha szexel egy fiú barátjával, hanem az, hogy tárgyiasítja a szexet. 2-3 évet nem ártana várnia ezzel, az érzelmi szexualitása is fejlődjön ki ha lehet :)

Ezt elmondhatod neki, (lehurrog, de lehet, hogy a megfogadja a tesóra inkább hallgat az ember mint "felnőttre") de megakadályozni nem fogod tudni ha a fejébe veszi. A droggal óvatosan. fél évben évben egyszer belefér. Tanítsd meg arra, hogy ezt hogy is kell. (csinálni fogja annyit tehetsz, hogy felkészíted).

Max fű hasis, mesterséges kémiai xarokról beszéld le, amfetaminok, discodrog, minden ilyen xart nagyon messzíre hajítson el. Fűtől, lsd-től még senki nem lett kemény drogos, és nem is halt meg, a heroin,kokain, és főleg a kémiai kutyulmányok viszont rászokós/halálos cucc. Azt ne!


Bagóról majd jó lesz ha leszokik, (babázáskor úgy is le kell) a pia, háááát pár hekto töményet leküldtünk, mégis rendes emberek lettünk. Szóval nyugi, ki fogja nőni, de vannak buktatók, amikre azért figyelni kell, és akkor nem lesz baj.

És ha ő nem, akkor te gondoskodj róla: gumi legyen nála!

2014. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, és azzal jött, hogy "Ha te szexelhetsz, én miért ne tehetném?" Könyörgöm, csak van különbség egy 19 és egy 15 éves lány között.. Nem fogja fel a dolgok súlyát. Még ha lenne egy komoly kapcsolata, régóta tart, stb. Azt mondom oké, de így fűvel fával? Hihetetlen.
2014. jún. 24. 17:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Figyi mi is ilyenek voltunk, egyik fülünkön be másikon ki.

Máshogy gondolkodtam 15 évesen, 20 évesen, 30 évesen, és most 36 évesen. Te nem érted miért nem látja, ő meg nem érti mi f--t akadékoskodsz. :D

Az atyai pofonnak is lett volna helye, de az <10 alatt már esélytelen.

A tárgyiasított szexről próbáld ledumálni, jól mondod, ha van párja akit szeret hajrá, az érzelmi szintű is. A sima d--ás akkor való ha már "rendben" van testileg lelkileg. 15 évesen csak testileg oké, érzelmi élete még van hová fejlődjön. Erre a jó szóra hallgasson.

És tényleg nézze meg mit szed be. amit el lehet szívni azzal nem lesz baj, ami bélyegen nyalható az sem. Amit viszont italba kell tenni, vagy tabletta, esetleg vénás vagy felszippantós az biztosan a legrosszabb amit tehet!

2014. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Füvet találtam eddig a táskájában, na meg egyszer annak a hatása alatt jött haza. Baromi szerencséje, hogy csak én voltam itthon, nem pedig anya, mert biztos hogy ezerszer rosszabbul jár. Sajnos a szex terén sem hallgat rám. Úgy fejezte ki, hogy "neki vannak szükségletei" Az oké, ilyen korban tombolnak a hormonok, de ott a két keze, esetleg a zuhany, vagy bármi :D Nem kell egyből ágyba menni (ráadásul olyannal, akivel még csak nem is járnak). És a legnagyobb baj, hogy ezt nem fogja fel.
2014. jún. 24. 17:53
 9/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg én sem kezdtem el későn nem életet élni, mert 16 voltam, csupán 1 évvel több mint ő. De én akkor már két éve éltem kapcsolatban. Teljesen más a kettő. És mindig azzal jön, hogy "te sem voltál idősebb" ez igaz. Csak nem érzékeli a bazinagy különbséget a kettő között.
2014. jún. 24. 17:57
 10/18 anonim ***** válasza:

Persze, mert önfejű, mint mi voltunk :D

A fű még nem katasztrófa, persze anyukátok joggal akad ki.

Szerintem fedezd, ez legyen az első, akkor hallgat majd rád, mint "bajtárs". A másik, hogy igen, maszti.

Mond el neki, hogy gondolkodjon már el, hogy milyen szükségletét képes egy korabeli fiú kielégíteni? Mert ritka kivételtől eltekintve nem hiszem, hogy orgazmus sorozatok várnak rá. :)))) Értem én a szexuális öntudatot

igyekszem is erősíteni, de ez még nem az :)


Arra készülj, hogy a lelkére beszélésnek két pontja van, amikor már hat, de még nem haragszik meg, hogy b---od őt.

A kettő között kell eltalálni :) Magyarázd el, hogy ha ezt most elk--ja (szó szerint) abból azért lehet baj. És tuti a biztos alapon adj neki óvszert. Ez jelképes, és hasznos is. Azt jelzi, hogy törődsz vele, nem izélgetni akarod, elég intim, hogy meglegyen a jó viszony köztetek, és te is jobban alszol ha tudod, hogy nála van. többet nem tehetsz. Ha "beköpöd" akkor is megteszi már csak dacból is, csak a bizalmát is elbukod. Tizenévest ledumálni nem egyszerű :D

Engem pl. nem is sikerült soha :D

2014. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!