Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mutatjátok be a...

Ti hogy mutatjátok be a gyerekeitek barátját/barátnőjét másoknak? Miért így mutatott be?

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz 2 éves a kapcsolatunk és nemrég volt egy esküvő, ahová engem is elvitt.

Az apukája apukája (vagyis a tatája) az egyik távoli rokonuknak úgy mutatott be, hogy az egyik ismerős kislány. A barátom apukája pedig nem javította ki, bár lehet, hogy nem figyelt.

De azért fura, vagy kellemetlen, mert elég nyilvánvaló, hogy nem csak egy ismerős vagyok ott (egymásnál alszunk, együtt megyünk folyton külföldre, minden családi eseményen ott vagyok).



2014. jún. 25. 17:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy öregember félrebeszélt, előfordul. Ennek szerintem semmi jelentősége.
2014. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
De azért nem olyan idős, hogy félrebeszéljen, meg nem is szokott soha.
2014. jún. 25. 18:03
 3/51 anonim ***** válasza:
71%
Mi két és fél éve vagyunk együtt a párommal, és piszokmód megsértene, ha az édesapja így mutatna be a rokonoknak... Hálistennek náluk ez nem így működik, én a "Máté fiam barátnője/párja" néven futok ilyenkor. Ki is kérném magamnak, ha nem így lenne.
2014. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
97%

Az én nagymamám a vőlegényemet mindig "az unokám kis barátja" névvel mutatja be másoknak :)


25N

2014. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó nem az apja hanem a nagyapa, aki már lehet 80 éves is. Nem teljesen mindegy az életbe nem látod azokat az emberek többet. Szerintem ezen nem kell aggódni, egyszeri eset volt és biztos véletlen.

Mondjuk alapból a párodnak kellett volna bemutatni nem a nagyapának.

2014. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

De a barátom apukája is ott állt, mégsem szólt semmit.

A barátom nem volt ott, máshol volt éppen.

2014. jún. 25. 18:09
 7/51 anonim ***** válasza:
90%
A parod apjanak az apja az nem mai gyerek, nekik a baratno nem egy "magas rang" . Hany eves vagy?
2014. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
63%
Eleg hulyen jonne ki, ha kijavitana a sajat apjat, aki mellesleg semmi rosszat nem mondott.
2014. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Most nyáron leszek 17.
2014. jún. 25. 18:19
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyik 60 körüli rokon folyamatosan szeretőt mond mindenkire aki nem házas de van párja:) Mi csak röhögünk rajta, mert tudjuk hogy nem rosszindulatból mondja, hanem feléjük ez a kifejezés dívik.

Tényleg legközelebb majd megkérdezem tőle, h arra mit mond, amikor valaki félrelép valakivel? Lehet erre is tud vmi extrát, mert ugye nála az nem a szerető:)

2014. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!