Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy szakítsa...

Hogyan érjem el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
a tesóm egy helyes,magas,jóképű kapós pali. Nagyon jószívű hűséges,azonban van egy barátnője aki csúnya,ráakaszkodó betegesen féltékeny, stb.. rossz ahogy van,csak árt a testvéremnek, de ő szerelmes belé viszont nagyon zavarják ezek a dolgai a lánynak és nemrég is azt hittem a szakítás kapujában vannak végre,de végül meggondolta tesóm és végül visszatért a lányhoz. Nemrég lettek egy évesek... Nagyon nem jó neki a csaj a lényeg ez. Legjobb barátnőm anyujával próbálgatjuk összehozni, nagyon sok mindenben hasonlítanak mindkettő vezéregyéniség, határozott, szép/helyes, tisztaságmániás,stb...nagyon sok mindenben. Az alapszikra megvan köztük, az a kis flört is:) nem akarok ízléstelen lenni,de amennyire megtetszenének egymásnak hamar az ágyban kötnének ki az tuti, utána a virágzó szerelem 100%ra megkapná a szerepét:)) könyörgöm apróbb dolgok, hogy kor meg stb hagyjatok vele,lényeg h összeillenek tutira. Mit tegyek,hogy azzal a sunyi rémmel szakítson, vagy rájöjjön,h milyen erőltetett a dolog és vége legyen?Légyszi érett emberek írjanak!:)
2014. júl. 16. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha még csak egy évesek, miért kezdenek bármilyen kapcsolatba? Szerintem túl fiatalok meg! Először fel kellene nőni aztan parkapcsolatot kialakítani!
2014. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kérlek szépen menj el aludni,nagyon semmirekellő vagy!:(
2014. júl. 16. 21:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, 12?


Hagyd a bátyádat, ő tudja ki kell neki.

2014. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ne akard élni a más életét. Ha jót is akarsz. te te vagy ő meg ő, és nyilván neki kell döntenie hisz felnőtt.
2014. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb ilyen szintü a kérdésed is, mint amit én írtam válasznak. :-). És agyilag is ennyire vagy képes. :-)

Drágám, gyerek vagy még, szerintem ahelyett, hogy hülyeségeken agyalsz neked kéne már csucsolni.

2014. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne szólj bele a tesód életébe, neked sem tetszene, ha szeretnél valakit és a bátyád bele akarna szólni, mivel te szereted a párodat. Megkavarod a kakit&még össze is veszel a tesóddal. Megéri?
2014. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a tesód helyett a saját sivár kis életedet tennéd inkább rendbe?
2014. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó, hogy majd idősebb korodra te is egy ronda rém leszel angyalom.
2014. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

1., szerintem nem kéne beleszólnod a dolgába,mert ha te szerelmes leszel és neki nem lesz szimpi a te párod, szerintem te se örülnél neki ha szét akarnának választani..

2., attól hogy 'bányarém' miért kéne szétválasztani ? Lehet hogy egy szép lány jobban 'tönkretenné' a tesódat..

3., szerintem két 'vezéregyéniségű' ember nem jó egy kapcsolatban, abból csak veszekedés lenne..Lehet hogy a két különféle ember jobban elvan egymással, mintha hasonlítanak..


de viszont abban az egyben igazad van,hogy az káros lehet ha túlságosan féltékeny..a legrosszabb egy kapcsolatban..

ja és a bátyjád szerintem tud magának is választani barátnőt..

2014. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Közöd? A tesód szellei fogyatékos vagy mi, hogy hülyének nézed?

Te mit szólnál, ha mások eldöntenék, hogy a te párod nem hozzád való és mindent megtennének hogy elszakítsanak tőle, miközben mással boronálnának össze.


Ha nem egymáshoz valók, akkor úgyis szétmennek a megfelelő időben.

2014. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!