Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy szakítsanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki össze akart velem jönni, csak nem tudtam, most pedig én akarok, de van barátja. Azt mondta nem annyira szereti már, és szakitott is volna vele, de a srác kapott még egy esélyt (2 hetet). A lány nagyon jól érzi magát velem, és én is vele, jobban érzi magát velem, mint a hapijával, és többet érez irántam mint barátságot, mégsem tudja, hogy szakítani fog-e... Hogy tudnám elérni, hogy szakítsanak? Nagyon szeretnék vele összejönni...
2012. szept. 10. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne akard elérni! Majd, ha akar szakít vele!
2012. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Türelem rózsát terem. Vagy barátnőt.

Ha kitartóan udvarolsz és kedveskedsz neki, biztosan lesz esélyed. Ha valóban többet fog érezni irántad a barátságnál, akkor biztos nem fog másnak több esélyt adni.

2012. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
más kapcsolatába belesz.rni a legundorítóbb dolog amit egy párkapcsolat elszenvedhet
2012. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de már nem szereti, és mikor vele van tök kedvtelen(bnője mondta) mikor elem, folyton mosolyog... Múltko meg pl ahelyett, hogy találkozott volna vele 5kor, velem találkozott 4.50kor, és vele fél7 előtt tíz percre, mert ment a busza... És amúgy szerintem attől fél, hogy én nem szertném annyira, amennyire a barátja, de ez nem igaz, nem tudom, hogy magyarázhatnám el neki anélkül, hogy tényleg miattam szakítsanak...
2012. szept. 10. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem elmagyarázni kell. hanem megélni. Érezni és éreztetni.
2012. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy sokan magyarázták. :DDDDD
2012. szept. 10. 21:47
 7/9 BlastNoise ***** válasza:
Akkor mèrt nem szakìt vele, ha tèged szeret¿?
2012. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszer vissza nyal a fagyi!!!!!!
2012. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lol
2012. szept. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!