Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan hozzam szóba, hogy...

Hogyan hozzam szóba, hogy leszbikus-e?

Figyelt kérdés

Már pár éve gyanakszom a húgomra, hogy az. 24 éves, és még egy barátjáról sem tudunk, hogy lett volna, pedig csinos, jófej közvetlen lány. Azonban 1-2 évente barátnőkkel lakik együtt, volt, hogy egy szobás lakásban, és senkit nem engedett be oda a családból. Ez még oké is lenne. De volt egy év még 4 éve, hogy együtt laktunk egy albérletben, és volt egy barátnője, aki kb. hetente 4-5x ott aludt nálunk. A húgomnak egy egyszemélyes ágya volt, és abban aludtak mindig ketten. Akkor kezdtem el gyanakodni, hogy ez azért nem hétköznapi.

Ha rákérdezek, hogy van-e valakije, tetszik-e neki valaki, mindig eltereli a kérdést.


A tudtára akarom adni, hogy nekem ezzel nincs bajom, ha így van, de nem tudom, hogy ildomos-e felhoznom, vagy várjak, amíg ő megnyílik? Mert ha felhozom, és vad ellenkezésbe kezd, az elég kínos lenne mindkettőnknek akkor is, ha így van, akkor is, ha nem. Viszont lehet, hogy jól esne neki elmondani valakinek a családból, megkönnyebbülne, ha tényleg erről van szó. Ti mit tennétek?



2014. júl. 17. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy tűnik, hogy elég jóban vagytok, szóval akár egy közös iszogatás alkalmával is felhozhatod. Mármint arra gondolok, hogy akkor talán te is bátrabb leszel, és ő is jobban megnyílik.
2014. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
'Kati! Te leszbikus vagy?'
2014. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Ülj le vele és beszélj erről, ha 5-8mpnél tovább gondolkodik akkor kételkedhetsz. Mond neki h nem ítéled el, csak szeretnéd tudni.


Az is lehet, hogy nem talál normális férfit, amin nem csodálkoznék :)

18/f

2014. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azt dícsérd, akivel együtt sejted. Helyes lány, aranyosak vagytok együtt, stb. Ha célzol rá, hogy tudod, talán megnyílik neked. Vagy mondd meg nyíltan, hogy én úgy gondolom leszbikus vagy, de egy cseppet sem zavar, csak tök jó lenne, ha meg tudnánk osztani ezt a részét is az életünknek és mesélnél, most épp ki tetszik? :)
2014. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer simán megkérdeztem egy barátnőmtől, 20 évesek lehettünk akkor, nem válaszolt, szerintem akkor még ő sem tudta hogy az, vagy sem, de nem haragudott meg egyáltalán. Néhány évvel később pedig bemutatta a barátnőjét.
2014. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Olvasd el Ritter Andrea Melegek c. könyvét, és add oda neki is, aztán beszélgessetek róla. :)
2014. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

"a húgom 24 éves

volt egy barátnője, aki hetente 4-5x ott aludt

egy egyszemélyes ágya volt, és abban aludtak mindig ketten"


Egy 24 éves egészséges ember, nem "alszik" azonos neművel egy egyszemélyes ágyban!!!

Ezek után nem kérdéses a dolog!

2014. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmit mondj:

Olyan mintha valamit titkolnál előlem....nem szeretném, ha csinálnád magadnak a problémát, ezért bármi van, meséld el. Arra is gondoltam, hogy talán leszbikus vagy, és ezt titkolod...


20/leszbikus

2014. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Grün Márk válasza:

Hello,lányok,nemrég olvastam egy szupi leszbi könyvet: Gulisio Tímea - Baszorkányok.


Márkó

2014. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!