Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Most még csak az anyámnak szeretném elmondani, mert ő valószínűleg nem fog annyira kiakadni...vagyis remélem. Rólam annyit, hogy 16 vagyok, és nem volt még semmilyen kapcsolatom. Valami ilyesmi mondat született meg a fejemben: Anya, még sose keltette fel úgy igazán egy fiú se az érdeklődésemet. Ez azért van, mert engem a lányok érdekelnek.

Leszbik/bik ti hogy vallották ok be/vallanátok be? És mikor lenne a legalkalmasabb? (oké gondolom akkor amikor nyugodt)



2014. júl. 16. 00:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Én bi lány vagyok, de mivel eddig 2 kapcsolatom volt, az is fiúkkal, így úgy gondolom, hogy nincs értelme bevallani. Amikor szerelmes voltam egy lányba, akkor sem mondtam el a családomnak. Ha összejöttünk volna, akkor elmondtam volna talán. Szerintem amíg nincs senkid, addig nem érdemes sem kijelenteni, sem elmondani. Még a végén az is lehet, hogy fiúval lesz kapcsolatod. :)

19/l

2014. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
rengeteget gondolkodtam ezen, és 100% hogy leszbi vagyok.
2014. júl. 16. 00:21
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

,,Anya, mondanom kell valamit. Sokat gondolkodtam, és biztosan állítom, hogy a lányokat szeretem,. Remélem ez nem befolyásolja a rólam alkotott képedet , én örökké a lányod maradok és ugyan az az ember vagyok''

Szerintem valahogy így. Sok sikert?:)

2014. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

Én biszex vagyok,és pont ezen gondolkoztam(csak én a "mit mondjak,mert odaakarok menni egy lányhoz aludni?" kérdésen gondolkoztam épp),szóval:

Nem mondtam el a szüleimnek meg a rokonságnak,hogy mi van.Pár ismerősöm tudja,meg a szűkebb baráti kör.Meg sajnos egy volt rosszindulatú osztálytársamnak köszönhetően tudta az egész középsulis osztály.Voltak,akik a végén megkedveltek,meg voltak,akik beszéltek velem így is.

Egyébként a szüleimnek addig nem vállalom fel,amíg úgy nem döntök,hogy elköltözök,és amíg nem lesz anyagi alapon,és biztos megélhetésem,jó munkám!

Tudod,anyám meg a rokonság eléggé konzervatív felfogású,homofóbok.Azt hiszik erről az egészről,hogy ez egy betegség,de nem,szerintem nem az!

Meg hát később gyereket is akarok.

Volt már egy lánnyal 2 éves kapcsolatom.:) De fiúval is egy 1 éves kapcs.Csak a sráccal az volt a baj,hogy nem tudott jól csókolni.

18/L

2014. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettek!!!:)
2014. júl. 16. 00:38
 6/31 A kérdező kommentje:
Utolsó: a szüleim nem konzervatívak...sőt, arra neveltek/nevelnek, hogy fogadjunk el másokat, úgy ahogy van:) oké apámtól félek inkább, szerintem ő ki is tagadna, nem azért mert leszbi vagyok, az csak az indok lenne, apám iszonyatosanszégyelli, hogy a lánya vagyok...de nem akarlak untatni a családommal, aki kiváncsi írjon privit...amúgy a szüleim elváltak
2014. júl. 16. 00:43
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki simán h " Anya ne vedd zokon de engem a lányok érdekelnek nem a fiuk".

Ha e miatt ki akad akkor őszintén sajnállak. Szerintem ettől senki se lesz rosszabb h nem heteró.

Ezt az értelmesebb embereknek nem is kell magyarázni.


25 F aszexuális

2014. júl. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%

Azt azért nem értem, hogy 16 évesen honnan tudod, hogy te leszbikus vagy? Ha nem volt még soha semmilyen kapcsolatod, nem tapasztaltál semmit, nincs honnan tudd! Vagy mostanában ez a divat és gondolod beállsz a sorba?

Amúgy miért is kéne bevallani? kinek jó az? Nem olyan dolog, amivel dicsekedni lehet. Jóhettek az elfogadással, toleranciával, le is pontozhattok, teszek rá, én akkor is azt tartom, nem az az élet rendje, hogy lány lánnyal, fiú fiúval!

2014. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem korai elmondani még. Én 22 évesen mondtam el, miután anyagilag független voltam.
2014. júl. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%
Még nem is találkoztál a fiúkkal, de eldöntötted, hogy te leszbi vagy. Valszeg van nálad más baj is...
2014. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!