Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mindig akartam egy ikertestvér...

Mindig akartam egy ikertestvért. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Mert ugye lehetetlen...

2014. júl. 20. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert biztos izgalmasnak tűnik, hogy valakivel fogantatásotok óta össze vagytok nőve, és együtt éltek meg mindent, bensőséges a viszonyotok, és olyan vicces, hogy mindenki összekever titeket.


Csakhogy ez nincs feltétlenül így. Főleg, ha kétpetéjűek és más-más neműek, más-más természetűek.

2014. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna. Lehet, hogy azért, mert egyke vagyok.

És nagyon örülnék annak is, ha a gyerekeim ikrek lennének :)

2014. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egyke, szóval biztos nem azért. Mondjuk én is örülnék de ettől még ez távol van. 14 vagyok.
2014. júl. 20. 19:53
 4/11 anonim válasza:
100%
Én is folyton ezt mondogattam...Aztán 12 éves koromban kezembekerült egy záró, amiben feketén -fehéren ott állt, hogy volt egy ikertestvérem, csak meghalt. Lehidaltam. Sajnos nem tudok erről senkivel sem beszélni, szóval csak ennyit tudok, pedig jó lenne többet is...
2014. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ettől függetlenül a két dolog között simán lehet, hogy semmi összefüggés nincs, lehet, hogy ez csak ilyen lányos sajátosság :-) Előző voltam.
2014. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én mindig is szerettem volna egy kifejlett, jó nagy barnamedvét háziállatnak. Ez vajon miért lehet? Pedig ugye lehetetlen...
2014. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert volt is, csak meghalt melletted az anyaméhben még nagyon korán.

Kb. 8 éve van az ikerkutatás önálló tudományágként, utána tudsz járni, hogy így lehetett-e.

:)

2014. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért ez elég valószínűtlen. 14 vagyok, kiderült volna rég. Ám ha már ezotéria, tudományként van elismerve a sejtszintű emlékezés is, ilyen alapon akk azt is tudnom kéne.


Inkább azt tartom lehetségesnek, hogy a "tökéletes barátot" látom "benne".

2014. júl. 21. 01:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék egy ikertestvért, de nem hinném, hogy lenne:D

Abban szerintem igazad van, hogy a tökéletes barátot látod benne, mert normális esetben egy ikertestvérre mindig számíthatsz.

2014. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát szerintem meg ne akarjatok ikertestvért. (Vagy legalábbis olyat ne, akivel különböző neműek vagytok) Ugyanis az enyémre, ha bármit lehet mondani, a tökéletes barátot nem. Az igaz, hogy néha kisegít, na de milyen áron? Hogy folyamatosan azt mondja, hogy az életben semmit sem fogok elérni? (És ezt nem azért mondja amilyen jegyeim vannak, mert én jobb tanuló vagyok, mint ő) Hogy azt mondja nincsenek igazi barátaim? Hogy azt mondja nem akar velem együtt mutatkozni, mert szerinte olyan rondán nézek ki? Hogy amikor megakarom beszélni vele, hogy történt velem valami, akkor ő egyszerűen csak elküld? Hogy amikor beszélgetni szeretnék vele, és ő nem akar, ahelyett, hogy ezt normálisan megmondaná, megfenyeget engem?

Hát én nem ezt nevezném a tökéletes barátnak az biztos. Én úgy vélem, hogy ez az egész ikertestvér misztikus, hogy milyen jól kijönnek és stb., semmit nem jelent. Ugyanolyan esélye van annak, hogy valakiket az ikertestvére jó fej lesz, minthogy bunkó és a többi. Szóval ebben az egészben egyet kell, hogy értsek az első válaszolóval.

2015. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!