Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Újra el akartam jegyezni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra el akartam jegyezni, de lehet, hogy már nem is szeret. Nem tudom. Gyűjtsem a pénzt, és hátha mégis, vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Történt egy s más, és aztán bepánikolt, és 7-8 év züllését sikerült 2 év alatt bepótolnia azon a címen, hogy annak idején nem élte ki magát. A kapcsolatunk eléggé hullámzott, de inkább lent voltunk többet, mint fent. Ő hol érdektelenséget mutat, hol mintha szeretne még, vágyna családra, de attól félek, csak pótszer vagyok neki az igazi helyett. Részemről rég nincs már rózsaszín köd, de szeretem. Egyszer már megkértem, és igent mondott. Esküt tettem, hogy örökké szeretni fogom. Aztán jött pár rossz dolog, duzzogás, vita... de szeretem, még ha felbosszant is. Meg akarom kérni, egy gyönyörű helyen egy drága gyűrűvel, ha összegyűlik rá a pénzem, de nem merem. Nem akarom kimutatni az érzéseimet és szándékaimat feleslegesen. Bár tudnám mit tegyek.. : (

2014. ápr. 4. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem a hely és a gyűrű értéke határozza meg a boldog házasságot. Ennek a kapcsolatnak nem adnék sok esélyt.
2014. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az nem határoz meg semmit, mert kulcskarikával, vagy gyűrű nélkül is megkérhetném, akárhol, de én így szerettem volna, ha úgy érezném van esély, hogy igent mond.
2014. ápr. 4. 11:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még, ez a kapcsolat nem tűnik érettnek a házasságra, kár elsietni.
2014. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Neki talán "kár elsietni", meg élje ki magát, ha már rájött a kapuzárási pánik, vagy mi a jó fene..

De nem tudom ki akarom-e várni, amíg eljut odáig, hogy szeret engem, vagy végre talál mást és nem néz hülyének (ha csak arra kellettem).

2014. ápr. 4. 11:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy csak 7-8 éve várok. Én is attól tartok, hogy elsietem.
2014. ápr. 4. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez, hogy nem mered kimutatni magában hordozza azt, amit már amúgy is tudsz: ha teljesen kiadod magad, akkor automatikusan taszítod, esetleg visszaél a szándékoddal, szereteteddel. Egy valamirevaló kapcsolatban nem hátrány a kimutatás. Ez nekem sem tűnik egy folytatásra esélyes felállásnak. Ne kapaszkodj a múlt rojtjaiba. Ha az eddigi évek ilyenek voltak, mitől venne pálfordulást a jövőben?
2014. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De ha magam miatt nem is, a lányunk miatt tettem volna egy próbát, hátha. Csak hát ott a kétely.. Nem tudom mit érez. Nem tudom mi van köztünk.
2014. ápr. 4. 12:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezted már tőle? (mmint, hogy mit érez)
2014. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hol ezt, hol azt mondja.

Volt, hogy azt mondta szeret/szeretett, de..

Időre van szüksége.

Aztán kezdett úgy viselkedni, mintha.. mintha talán volna remény.

Mostanában kifejezetten többször mutat érzelmeket, amit szeretnék elhinni, de nem tudok. Félek, hogy csak a szex meg a gyerek miatt érdeklem. Honnan is tudnám, ha látom heti egy-kétszer? Passz.

A napokban már mondogatta, hogy szeret, meg ilyesmik, csak néha a szemében még mindig ott az a 'de', amivel nem tudok mit kezdeni. Megízlelte a szabadságot, és amúgy is tíz ujjára kaphatna másikat.. és az a poén, hogy tudja. A lelke mélyén hezitál, és ő sem tudja mi a helyzet egészen pontosan, erre tippelek... vagy csak áltat, de remélem nem.

2014. ápr. 4. 15:58
 10/13 A kérdező kommentje:

Arra jutottam, lesz, ami lesz, megkérem.

Az megoldana mindent.

Ha nem gondolja komolyan a kettőnk dolgát, nemet fog mondani, de minimum hezitál majd. Gyűrű nélkül kérem meg elsőre, csak szóban, hogy ne az ékszerre mondjon igent.

Vélemény?

2014. ápr. 4. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!