Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek van feltestveretek?

Nektek van feltestveretek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen a kapcsolatotok ? Normalis testvernek szamitod ?
2014. júl. 22. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
csak az van...sz@r
2014. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Van, egy öcsike...és imádom...mintha a sajátom lenne :D
2014. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Van.Néha FB-n rámír, meg kábé két évente jön hozzànk, mert nem nálunk lakik, ennyi. :/
2014. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 2 féltestvérem, egy tőlem 15 évvel idősebb nővérem, és egy 13 évvel idősebb bátyám. Emellett van még egy 3 évvel fiatalabb húgom is.

A nővéremmel nagyon jó a kapcsolatunk, sokban hasonlítunk, csak azért zavaró néha az a 15 év, főleg, ha szórakozni megyünk. A bátyámmal kevésbé jó a kapcsolatunk, nagyon ritkán beszélek vele, de ha szükségem van segítségre vagy tanácsra, mindig segít.


21/L

2014. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két féltesóm van, egy nővérem és egy bátyám. Ők kiskamaszok voltak, amikor az apukájuk meghalt, anyukánk rá két évre találkozott az én édesapámmal. Nagyon jó velük a kapcsolatom, a legjobb barátaim. :) Imádom őket!!! Egymás szövetségesei vagyunk. :D


28N

2014. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy féltestvérem van, akit nagyon szeretek. Nincs édes testvérem, nem tudom az milyen lenne, de a féltestvéremmel úgy tekintünk egymásra mintha édes testvérek lennénk. Igazi testvéri kapcsolatunk van.
2014. júl. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Van,kb hetente találkozunk.Sosem laktunk együtt,nem egy családban nevelkedtünk,de szerintem jó a kapcsolatunk.
2014. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
nekem van 13 ev alatt egyszer se beszeltem vele :(
2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk testvérek, a nővéreim a féltestvéreim, más az apánk, ennek ellenére nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, sosem gondolok rájuk úgy, mintha "csak" féltestvérek lennénk, hiszen ez nem is számít (szerintem), annyira jó a kapcsolatunk.
2014. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Három is van, mindegyikkel más a kapcsolatom.

A legidősebb nővéremre inkább amolyan nagynéniként tekintek, van köztünk 21 év és annyi idős fia van mint én. Szeretem, de sose foglalkozott velem igazán.

Az ő öccsével még soha nem is találkoztam, szóval értitek. Mindketten összevesztek apámmal, amikor elvált a volt feleségétől, a nővérem megbocsátott ő nem.


Aztán van egy féltesóm anyutól és a volt férjétől, igaz nagyon nagy köztünk a korkülönbség (15 év) de én azt mondanám hogy ő normális testvérnek számít. Mármint sosem álltunk egymáshoz igazán közel, de 13 éves koromig itthon lakott. (többé-kevésé) Mostanában ritkán látom őt, de szeretem is hiányzik.


Csak a nővérem az édestestvérem, ő 7 évvel idősebb. és ő igazi testvér. :)


Ha kis korkülönbség lenne a féltestvéreim és köztem, biztos jobban kijönnénk, így inkább úgy érzem hogy csak egy tesóm van.

2014. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!