Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha van egy idegesít...

Mit tegyek ha van egy idegesítő öcsém?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok öcsém 15. A gond az hogy az öcsém tiszteletlen, bunkó paraszt. Mindenféle bántó dolgokat mond, mindent hozzámvág, ver és még lop is tölem a bosszantásomért. Az a nagyobb gond hogy ő kétszer vastagabb nálam meg jóval erősebb én meg vézna vagyok.(beszélni nem lehet vele, ne gyertek azzal hogy erősödjek mert van elég bajom)
2014. júl. 24. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zárd el a dolgaidat és beszélj a szüleiddel.
2014. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már majdnem mindent elzártam, a bátyám már párszor meg is agyalta de semmit se ért. Anyámnak sok baja van enélkül is. Apám meghalt ráadásul az öcsém még hálátlan is
2014. júl. 24. 16:47
 3/3 anonim válasza:
én nem akarok bunkó lenni és nem akarom hogy bárki pszcihopata elmebetegnek tartson de dugj egy pisztolyt a szájába
2014. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!