Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hianyzik a testverem! Mit tegyek?

DirectionerGirl69 kérdése:

Hianyzik a testverem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na minden ugy kezdodott h anyum tesommal osszeveszett es azota nem beszelhetek tesommal...mar nagyon hianyzik pedig kb csak 3-4 honapja volt...neki mindent elmondhattam egyutt is sirtunk egyutt nevettunk es mar hianyzik nagyon...en. 11L o meg 20F

Most is elsirtam magam :/



2014. júl. 25. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a vita tárgya? Olyan, hogy telefonon felhívod amikor anyukád nincs otthon? Vagy olyasmi, hogy facebook, viber, skype...? Valami megoldás csak van...
2014. júl. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mai világban hogy tudja kivitelezni, hogy "nem beszélhetsz vele"? Facebook, Skype, SMS, telefon. De még ha ezek nem is megoldhatóak. Suli után összefuthatsz vele valahol, vagy egy szakkör helyett találkoztok.
2014. júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem veszi fel es vissza sem ir :(( pedig eddig felbette meg minden ://
2014. júl. 25. 07:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is éreztem így.. a bátyám 8 ,a nővérem 10 évvel idősebb nálam. Amikor a bátyám betöltötte a 18at ,karöltve elköltöztek ,vissza se néztek. Azóta nem keresnek , mintha nem is léteznék.


Rengeteg időbe telt feldolgozni, ma már ha keresnének se reagálnék. Rajtam (is) verték le ,h nekik nem volt jó otthon. Sosem fogok megbocsájtani, évekbe telt felfognom,milyen szar emberek . Ez a nagy korkülönbség átka.


Ha nem keres,felejtsd el,nem ér annyit az egész.

2014. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha amiatt nem beszél veled, hogy anyukáddal összeveszett, akkor szép kis testvér lehet...
2014. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet miattad vesztek össze...
2014. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem rajtam vesztek össze azt tudom...anya megmutatta a beszélgetésüket
2014. aug. 12. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!