Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hianyzik a testverem de ot...

Hianyzik a testverem de ot nem erdeklem?

Figyelt kérdés
En 35 vok hugom ketto evel fiatalab.nagyon szeretuk egymast kicsi korunk ota.de mar most v egy eve h kiszaltunk egymas eletebol.nagyon erzekenyen erintet ami tortent..... hugomnak volt egy kedvenc ekszere ami mar tobb evig rajta volt .egy napon a ferjem telefonja csorgott a kabatja belso zsebeben en felvettem mivel o kint volt .... es nagy megdobenesemre talaltam ot ugyanaban a zsebeben egy kis papirzacskoban behajtva a hugom ekszeret mikor meglatam konkretan megszedultem! Ferjem azt mondta h nemtud rola semit. A hugom meg egyenesen letagadta h az ove lene . Mai napig nem derult ki h van e koztuk valami en kozelitek hugom fele mikor tehetem de o nem .ti mit gondoltok erol? Koszonom szepen valaszaitokat.
2014. jan. 29. 19:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Mennyire egyedi az ékszer?

Rajta volt a hugodon amikor megtaláltad?

2014. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Te megvádoltad a húgodat, hogy kikezdett a férjeddel, és most csodálkozol, hogy nem akar veled szóba állni? Miért vagy ezen meglepve?
2014. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Mondjuk azért szerintem, mert ha engem vádolna meg ezzel a nővérem, körberöhögném, nem pedig lapítanék. Aki ártatlan az szerintem nem így viselkedik, csak az akinek ég a pofája.Szerintem. De csak magamból indultam ki!

2014. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ezt nemtudom en sem ! H most azert kerul mert megsertodott elmondasa szerint gaj neki h en ilyet eltudok rola kebzelni.?!..... v csak leplezi magat es szegyel a szemembe nenzni. Nekem nagyon nagy ero kelett h ide ki irjam ezt magambol! Panikbeteg vok es rosszabodott a betegsegem ez az egy ev alatt .e miatt mert bele orulok h mi lehetet koztuk .bele gondolok h ok hatam mogott???? A ferjemel gyermek korunk ota ismerjuk egymast elso szerelem.miota ez a tema korul forog hat oda a nagy szerelem csak s.
2014. jan. 29. 20:28
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
3asnak igaza van
2014. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Dehát miért lett volna a hugod ékszere a férjed zsebében? Most ha lett is volna közöttük valami, akkor az ékszerrel fejeznék ki, hogy turbékolnak együtt?Ez szerintem nem bizonyiték.Biztos, hogy a hugodé az az ékszer?A férjed nem elemelte véletlenül, hát ez is benne lehet a pakliban.A hugod mit mond, mondjuk nekem is rosszul esne, ha valaki megvádolna ártatlanul.A férjed mit mondott, miért volt nála az ékszer?
2014. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Biztos h a hugome! Egy gyururol v szo.es miert tagadta le a hugom h az ove pedig tudta h tudja az egesz csalad h az ove.anyumnal lakott a hugom egy parhetig .latogatoba szoktunk jarni anyumekhoz de hoza lell teni h a kamasz fiunk is neha fol vette apja kabatjat .fiam nemtud rola semit valtig tagadja mindenki mindent.en nem birtam tovab es elmeseltem a sogoromnak a tortenetet o is meglepodott persze akor a hugom bevalotta h igen az ove biztos valaki elopta tole ? Mondvan.
2014. jan. 29. 20:53
 8/25 anonim ***** válasza:

De a tesód miert tagadta elsőször hogy az övé.pl.Ha felhivna a nővérem hovy hallo itt ez a te gyűrűd.Azt mondanám pill megnézem oh enyém köszi hol találtad?

De ő tagadott.plussz miert volt papirba csomagolva?

Ha valaki elcsen egy dolgot (fiad)gondolom a legkevésbé se gondol a csomagolásra.

Abban az esetben talán ha a fiad egy kislánynak szánta

2014. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez az gondolhatod 1 eve eben katogok .fiam bitos nem szanta egy kislanynak! Ez 100% . En is ezt mondtam a hugomnak ere az v a valasz h mert o szegyeltte h meglopta valaki es h o a fiamra gondol.
2014. jan. 29. 21:10
 10/25 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudna tanacsot adni v praktikat hogy hogyan tudnam leleplezni oket v kideriteni hogyan kerult bele?
2014. jan. 29. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!