Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem keresztfiát...

A testvérem keresztfiát keresztelik. Nem én leszek a keresztszülő (a pap nem engedi, mert nem vagyok templomba járó, és nem templomban esküdtem). Mivel meg vagyok hívva, milyen ajándékot kellene vennem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kis ruhát vegyél a kisfiúnak.
2014. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit vinned.
2014. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 amira21 válasza:

Bármilyen játék jó (én is azt vettem) bemész a baba boltba elmondod mennyi idős és ajánlanak.

De pl. nagyon cuki a karkötő is amibe belegraviroztathatod a nevét :)

2014. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Muszáj abban a templomban? Lehet máshol "elvállalnák".

Én a szülőkkel beszélnék, elvégre a gyereknek lesz, megkérdezheted tőlük, mi hiányzik. :)

2014. júl. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a testvéred keresztfiát keresztelik? na én ezen a ponton elakadtam...
2014. júl. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aham, elírtam, szal a kisfiát keresztelik... :)
2014. júl. 25. 10:06
 8/8 anonim válasza:
hát anyum sógora épp nem rég volt keresztelőn ő volt a névadó keresztapa vagy mi,és 50ezer Ft-t adott a kis srácnak.Na nem ezt mondom hogy adj neki 50E-t,de jobb lenne pénz,mert azt odaadod a szülőknek és ők azt vesznek a gyereknek ami hasznos ha kicsi még akkor pl.pelenka,etetőszék,ruha,de ha nagyobb akkor elmennek a gyerekkel és azt veszik amit választ.(Amúgy nem tudom mi van a papokkal,a legjobb barátnőmet sem akarta megkeresztelni,csak ha előtte meg utána jár templomba egy bizonyos ideig,meg olyan is volt a családunkban,hogy nem keresztelte meg a nő fiát,mert a nő nem volt megkeresztelve.)
2014. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!