Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnátok, ha a barátoto...

Mit reagálnátok, ha a barátotok elmondaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nem szeretne tőletek semmit( ha fiúk vagytok), csak barátságot. Mi lenne a kapcsolat további részével? Hogyan állnátok hozzá?


Nem vagyok az, de nagyon érdekel ez. Szívesen beszélgetnék erről. Kérlek nemetek, korotok írjátok bele, előre is köszönöm! :)


17/f



2014. máj. 2. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Végül is nem zavarna, nem hiszem hogy a barátságunk sokat változna.

17/f

2014. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Van meleg baratom. Amikor elmondta nem akadtam fent rajta, tovabbra is ment minden a maga utjan, max. erzekenyebb lettel, hogy ha tarsasagban, ahol orola nem tudja valaki, hogy meleg ne menjen a tarsalgas olyan iranyba, hogy hulye bu*izas kezdodjon, mert szerintem az neki nem eshet tul jol.

30L

2014. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem izgatna, míg nem akar "hittéríteni".

28/f

2014. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hittérítés alatt mit értesz?
2014. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4: Gondolom hogy őt is meleggé akarja ,,tenni".
2014. máj. 2. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Meleggé senkit nem lehet tenni...istenem ennyi észt.
2014. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy lehet.
2014. máj. 2. 23:27
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. Amúgy ez meg is történt. Nekem aztán teljesen mindegy volt, csak az irritált kissé, hogy elvolt azzal, hogy ő most végre kiszabadult és beszélhet róla s olyan dolgokról mesélt, ami szerintem nem tartozik rám (de nekem aztán az se fájt, max. el tudtam volna képzelni érdekfeszítőbb témát) Amúgy csak haverok vagyunk, a barát szó nekem nagyon sokat jelent. Van egy csomó közös ismerősünk a közös hobbi kapcsán, azok sem akadtak fenn a dolgon, már amennyire én látom, ugyanúgy viselkednek vele.


37N

2014. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mondanám neki, hogy oké, hogy eddig nem volt nagy sikered a nőknél, de azért ennyire nem reménytelen a helyzeted.
2014. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
77%
nem nagyon erdekelene. ha eddig megvoltunk akkor egy ilyen dontes miatt nem forditanek neki hatat :) sot megmondanam neki hogy en meg bi vagyok ;)
2014. máj. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!