Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni egy ilyen...

Manó1235 kérdése:

Mit lehet tenni egy ilyen rosszmájú testvérrel? (Bocsi ha hosszú lett)

Figyelt kérdés
én 20/L barátom 19/F másfél éve vagyunk együtt de minél többet vagyok náluk annál jobban látom mennyire rossz is ott a helyzet. 3an vannak testvérek van két húga egy 10 éves és egy 16 éves. Igen a nagyobbikkal van a gond. Elég fura körülmények között élnek, pár éve vettek egy tanyát és a szülei meg a 2 húga kiköltöztek oda az otthoni családi házban pedig barátom volt mivel ide járt suliba ahol én lakom. Most hazaköltözött a húga mert gyakorlatra kell járnia és a tanyáról messze lenne neki. De mióta itthon van csak a balhék vannak,(igaz eddig is mindig kavart valamit) barátom nálunk volt egy hétig és olyan a házuk mint ahol bomba robbant minden szerte széjjel, a hűtőben penészes kaja, a kutyának nem ad enni, tönkre tette a mosógépet( amit mi rontottunk el elmondása szerint), és folyton náluk alszik valamelyik uncsitesójuk ami nem is lenne baj de azok is csak kupiznak össze vissza, de kell mellé valaki mert ő egyedül fél. És mindent rám meg a barátomra fog. A szülei hisznek neki mert az apja kedvence és neki mindent elhisznek ill. elnéznek. Alapjában véve is taszító ember.. lány létére olyan igénytelen, nem szőrtelenít, csúnyán parasztosan beszél, derékig érő haja van, és előfordul hogy napokig nem fésülködik, emellett 92 kiló ami jó nem tehet róla de mondjuk tehetne ellene és akkor panaszkodik nekem folyton hogy egyik nadrágja sem megy már rá.Múltkor majd meghaltam amikor a kezembe nyomott 3 teafiltert hogy főzzem meg ami vagy 2 hétig az író asztalán hevert nem is lenne vele baj de össze vissza szarták a legyek ,( mert azokat is lusta leütni). Természetesen kidobtam... de fúj.. és simán megfőzette volna velem... A kishúgukkal úgy beszél mint a kutyával. Legutóbb mikor kint voltam a tanyán és mindenki kint volt akkor is előttem ordítozott hogy ez a kis szemét patkány folyton hisztizik. Holott nem csinált semmit sem. Barátomat úgy hívja hogy szemétláda meg folyton azt mondja miért nem döglik már meg? meg az apjuknak is mondja hogy minek nevelsz egy ilyen semmire való kölyköt? Nem 1-2x volt már olyan hogy mikor hazamentünk akkor is úgy fogadott minket hogy mi a szarnak jöttetek haza. A nagyszüleiknek olyanokat terjeszt hogy barátom felgyújtotta a házat, meg megbüntették 85 ezerre a vonaton meg elkapták már motorral is ami 150 ezerbe került.Minden rokont feljár és terjeszti hogy mekkora szemét haszontalan a bátyja. És a mostani balhé miatt hogy a ház olyan mint egy szemétdomb addig kavarta a szart hogy barátomnak mennie kell a tanyára és szeptemberig nem jöhet haza miatta... most is nyomatja barátomnak a dumát hogy " anyád minek szűlt meg te féreg?" És barátom már nem bírja én meg nem akarok bele szólni de szívem szerint már megtéptem volna ezt a nőt.. istenem mit lehet kezdeni egy ilyen nővel?

2014. júl. 28. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
remélem sejted, hogy a gyilkosság az egyetlen opciód.
2014. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Arcon kéne vágni. Már csak az amit írtál felidegesített.
2014. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
az kéne de az én kis 50 kilómmal megfogna és arrébb tenne..
2014. júl. 28. 20:14
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok híve az agressziónak, de azok alapján amit leírtál, én már jól pofán vágtam volna. Megkeseríteném az életét, ahogy lehet. Direkt kitalálnék minél idegesítőbb dolgokat, hogy hanyatt-homlok meneküljön vissza a tanyára, vagy ahová akar. Szülőket meg le kell sz..ni nagy ívben, ha az igénytelen kislányuk pártját fogják. Én a helyetekben elköltöznék jó messzire ezektől.
2014. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Barátod néha ,,megcsapkodhatná‘‘,komolyan hagyja hogy így beszéljen vele,meg ilyeneket csináljon az a sárkány (:D:D:D)?! Csak idősebbek vagytok ne hagyjátok magatokat!Meg hogy a saját hugával hogy beszél,ez szégyellni való.

Nem ide tartozik,de az én generációmtól mit várunk el....mikor a bűnözők ki be járkálhatnak az országból,meg megy a Nike Airmax fos meg nem tudom én milyen színekben,persze kell a ZIphone is,hogy mutassam milyen gazdag vagyok.....meg persze itt mindenki nagy jampi(tisztelet a kivételnek)....holott sehol semmi.(a többibe bele se megyek....)

2014. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
volt már h párszor megszorította a kezét de abból is csak ő jött ki szarul
2014. júl. 28. 21:02
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem megszorítani kell a kezét, hanem belenyomni a fejét a wc-be, aztán meg jól kimosni a ronda pofáját szappannal.
2014. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
utolsón jót nevettem :D igen , megérdemelné..
2014. júl. 28. 21:12
 9/19 anonim válasza:
48%
Türtök még egy kicsit és léptek valamerre ketten. Lassan felnöttek lesztek ugyis. Nem megoldás, hogy megverd stb... Csak Te/Ti járnátok rosszul. Ne félj majd emberére akad egyszer és megkapja az adagját
2014. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
78%

[link]

én ennek a problémának a megoldását egy mini gun-ban látom

2014. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!