Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni egy ilyen...

Manó1235 kérdése:

Mit lehet tenni egy ilyen rosszmájú testvérrel? (Bocsi ha hosszú lett)

Figyelt kérdés
én 20/L barátom 19/F másfél éve vagyunk együtt de minél többet vagyok náluk annál jobban látom mennyire rossz is ott a helyzet. 3an vannak testvérek van két húga egy 10 éves és egy 16 éves. Igen a nagyobbikkal van a gond. Elég fura körülmények között élnek, pár éve vettek egy tanyát és a szülei meg a 2 húga kiköltöztek oda az otthoni családi házban pedig barátom volt mivel ide járt suliba ahol én lakom. Most hazaköltözött a húga mert gyakorlatra kell járnia és a tanyáról messze lenne neki. De mióta itthon van csak a balhék vannak,(igaz eddig is mindig kavart valamit) barátom nálunk volt egy hétig és olyan a házuk mint ahol bomba robbant minden szerte széjjel, a hűtőben penészes kaja, a kutyának nem ad enni, tönkre tette a mosógépet( amit mi rontottunk el elmondása szerint), és folyton náluk alszik valamelyik uncsitesójuk ami nem is lenne baj de azok is csak kupiznak össze vissza, de kell mellé valaki mert ő egyedül fél. És mindent rám meg a barátomra fog. A szülei hisznek neki mert az apja kedvence és neki mindent elhisznek ill. elnéznek. Alapjában véve is taszító ember.. lány létére olyan igénytelen, nem szőrtelenít, csúnyán parasztosan beszél, derékig érő haja van, és előfordul hogy napokig nem fésülködik, emellett 92 kiló ami jó nem tehet róla de mondjuk tehetne ellene és akkor panaszkodik nekem folyton hogy egyik nadrágja sem megy már rá.Múltkor majd meghaltam amikor a kezembe nyomott 3 teafiltert hogy főzzem meg ami vagy 2 hétig az író asztalán hevert nem is lenne vele baj de össze vissza szarták a legyek ,( mert azokat is lusta leütni). Természetesen kidobtam... de fúj.. és simán megfőzette volna velem... A kishúgukkal úgy beszél mint a kutyával. Legutóbb mikor kint voltam a tanyán és mindenki kint volt akkor is előttem ordítozott hogy ez a kis szemét patkány folyton hisztizik. Holott nem csinált semmit sem. Barátomat úgy hívja hogy szemétláda meg folyton azt mondja miért nem döglik már meg? meg az apjuknak is mondja hogy minek nevelsz egy ilyen semmire való kölyköt? Nem 1-2x volt már olyan hogy mikor hazamentünk akkor is úgy fogadott minket hogy mi a szarnak jöttetek haza. A nagyszüleiknek olyanokat terjeszt hogy barátom felgyújtotta a házat, meg megbüntették 85 ezerre a vonaton meg elkapták már motorral is ami 150 ezerbe került.Minden rokont feljár és terjeszti hogy mekkora szemét haszontalan a bátyja. És a mostani balhé miatt hogy a ház olyan mint egy szemétdomb addig kavarta a szart hogy barátomnak mennie kell a tanyára és szeptemberig nem jöhet haza miatta... most is nyomatja barátomnak a dumát hogy " anyád minek szűlt meg te féreg?" És barátom már nem bírja én meg nem akarok bele szólni de szívem szerint már megtéptem volna ezt a nőt.. istenem mit lehet kezdeni egy ilyen nővel?

2014. júl. 28. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázd le a szemöldökét mikor alszik. Szigorúan csak az egyik oldalon.
2014. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kinevetni, azért veri magát mert látja, hogyan reagáltok, én lazán közölném vele, hogy a dagadságából eredő fusztrációit nem rajtunk kéne levezetni különben nem fog jól aludni, és este mikor alszik tényleg bemennék. Persze nem bántanám csak kicsit megijeszteném...de én egy kicsit örült vagyok és önbizalom hiányos egész világgal harcban álló keserű embereket eszek reggelire...


Vagy megszakítotok minden kapcsolatot vagy tűrtök vagy megnevelitek, ez a csaj jelenleg dühös elégedetlen és képtelen szembenézni magával, ezért mindenki más hibás az egész világ azért létezik hogy neki fájdalmat okozzon szerintem így gondolja. Ki kell billenteni abból a tudatból, hogy a világ körülötte forog. Ezt lehet brutálisan (lásd az én módszerem) vagy lehet finoman, rábeszéléssel és kitartással (na ez egy dög lassú módszer) intézni. szerintem mivel érintett vagy, ez már rég nem a "nem akarok belefolyni" kategória.

2014. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha undok meg áskálódik na bumm egy újabb bunkó ember, de van valami amire harapok, mégpedig a kutya. Mi az, hogy nem ad enni neki amikor csak ő van otthon!? Na itt kapott volna tőlem hadüzenetet...de olyat hogy sírva rohan anyucihoz
2014. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A kutyán én is nagyon kiakadtam, barátom tegnap haza ment és ez a kis csitri kidobta előle a kaját hogy ne hogy tudjon már enni, aztán meg lelépett. Barátomnál meg nem volt pénz sem így csak reggel tudott kajolni. Ha következőnek találkozom ezzel a nővel ( ha lehet annak nevezni) tuti kiosztom.. ő bezzeg egy fél órát nem bír ki evés nélkül.
2014. júl. 29. 13:33
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtót kell tenni a kajába szigorúan azelőtt, hogy a ri...c elindul valahová. Aztán utána menni és röhögni, mikor nyilvánosan összef..ss. magát :D
2014. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem is rossz :D
2014. júl. 29. 18:32
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Fú, itt a szülők igencsak elb@ szarintották a nevelést. De amúgy tényleg, miért hagyjátok magatokat? Én a párod helyében már lekevertem volna neki 1-2 nagy pofont, mert ez nem állapot ahogy viselkedik. Aztán a szülők meg mondanak amit akarnak, viseljék el ők.
2014. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
16 éves lány hol nő neked te ostoba?
2014. aug. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Buta kis csitri, keresi a helyét. Nem találja, ezért ez a sok hülyeség, amit csinál. Nem kéne vele törődni, beszélni úgysem lehet a fejével, ha önmagára lenne utalva, talán jobb belátásra bírna. Az erőszak erőszakot szül, ezért nem ajánlom.
2014. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!