Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Együtt vagyok a volt barátjáva...

Együtt vagyok a volt barátjával. Hogy mondjam el itthon?

Figyelt kérdés

16 évesen randizni kezdtem a nővérem volt barátjával, beleszerettem.

Azóta együtt vagyunk, de miattam titokban.

A szakítás megviselte a testvéremet, a szüleim azóta nagyon haragszanak rá. Viszont néha kapok tőle elég drága ajándékokat és anya sejti is, hogy van valakim. Nem akarok tovább hazudozni nekik.


Légyszíves, csak olyan válaszokat írjatok, ami tényleg a kérdésemmel kapcsolatos.

Köszönöm.


2014. aug. 8. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha ahhoz van gerinced, hogy ilyesmit csinálj, ahhoz is legyen, hogy vállald a felelősséget, és őszintén kitálalj otthon. Ehhez nem lehet tanácsot adni, leülsz a családdal, és kerek-perec elmondod nekik.
2014. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

"Együtt vagyok a volt barátjával. Hogy mondjam el itthon?"


Bepakolt utazótáskával és egy másik kontinensre szóló repülőjeggyel a kezedben.

2014. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Annyi ilyen kérdést olvasni gyakorin!:O Hogy vagytok képesek a saját boldogságotokat a család elé helyezni?! Egy ilyen dolog egy életre elszakíthat a tesódtól. Egyszerűen fogd fel, hogy a nővéred exe tabu, főleg ha még mindig érez valamit iránta. Ha már nem tudod ezt megérteni, a minimum, hogy még a kapcsolat előtt megkérdezed, mit szólna hozzá, és tiszteled annyira, hogy betartod a kérését.
2014. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ez nem olyan gerinctelen dolog. Persze, szerencsére nem velem fordult elő :-)

Nem kötelező elmondani, lehet, hogy csak egynyári kapcsolat lesz. Azért nevezik magánéletnek, mert nem tartozik másokra.

2014. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ej, de jókat röhöghet a pasi a markába! :-D
2014. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Arra figyelj, hogy a következő barátnője a pasinak anyád lesz. Aztán majd sírdogáltok a sarokba.


Iszonyú szánalmasnak tartom ezt családon belül. A te és a pasi hozzáállását is.


No de hogy a kérdésre is válaszoljak, úgy mondd el otthon, hogy már létezzen terved a továbbiakra. A tesód helyébe pokollá tenném az életed. Ilyen viselkedést. Mentséged annyi, hogy 16 éves vagy, és agyilag még totálisan éretlen ezek szerint.

2014. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom mi ebben a durva. Egyke vagyok. :D
2014. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
A nővéred levetett bugyiját is azonnal magadra kapod? :-D
2014. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
76%
Én a te helyedbe besem válaltam volna ezt a kapcsolatot meg más rész a nővéredről van szó. És ha ezt elmondod neki akkor sokkal szomorúb lesz mint amikor szakitott a sráccal. Szerintem azért mond el a családodnak és válald a következményeit.
2014. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Én ezt se a húgommal, se a legjobb barátnőmmel nem tudnám megtenni, főleg úgy hogy ha még éreznek is valamit a pasi iránt. És fordított esetben nekem is elég rosszul esne. Szóval ülj le a családoddal beszélni, és mondd meg nekik hogy kivel jársz. De utána ne csodálkozz azon ha már nem lesz ugyanolyan a kapcsolatod a nővéreddel mint azelőtt.
2014. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!