Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek? Én már nem...

Mit tennétek? Én már nem bírom itthon velük.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék belemenni a részletekbe, de tesómat meg a barátnőjét már nem tudom elviselni. mindketten itt laknak nálunk, tesóm barátnője már lassan 1 éve. Annyira szörnyen flegma, bunkó, hülyének nézi a másikat, a szobámban turkál, elrakja a ruháimat, aztán letagadja, nekem kell mindkettőjük után mosogatnom, pakolnom, stb. Bátyámmal ezelőtt angyon jóban voltunk, de most már ő is nagyon bunkó, akármit kérdezek, mondok neki bunkózik, anyummal is ugyanilyenek. Nem tudom még meddig fognak itt lakni, de nekem még van 3 évem az egyetemből. Most szeptember 9ig leszek itthon, de ez a nyár máár kikészített. Most is volt egy konfliktusunk, pedig csak normálisan kérdeztem bátyámtól valamit és mindketten nekem támadtak. Mostanában már állandóan sírok, kikészülök tőlük. Alig várom, hogy szeptember 9 legyen, úgy tervezem egy ideig nem is jövök haza. De az még két és fél hét, én meg már idegroncs vagyok. Mit csináljak ebben a két hétben??

Jah meg utána is...eddig 2-3 hetente jártam haza, leginkább miattuk mert bőven elég őket ilyen gyakorisággal látni.

Ráadásul annyira rosszul érzem magam, én mindent megtettem h bátyámmal megmaradjon a jó viszonyunk, ő az egyetlen testvérem, és már nehezen mondom ki, hogy egyáltalán szeretem...ezen is annyira nehéz túl lenni. ha kezdődik a suli akkor is azért haza kéne járni, legalább anyum miatt, de már belegondolni is rossz. Ti mit gondoltok erről az egészről, mit tanácsoltok? Én 19L, bátyám 25F, barátnője 19L


2013. aug. 22. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. lány miért lakik ott? fizet valamit?

2. szüleid miért engedik?

3. velük is bunkó?

4. ajtót zárd kulcsra..

2013. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az ő szülei kitették otthonról, azért van itt. Nem fizet, még tanul, bátyám fizeti a legtöbb dolgát. Anyummal is sokszor bunkó, de azért egyáltalán nem annyira mint velem. azt inkább flegmaságnak lehetne nevezni.
2013. aug. 22. 16:40
 3/9 A kérdező kommentje:
az ajtóhoz nincs kulcs, de tervezem a dolgot...
2013. aug. 22. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
És anyád hagyja, hogy flegma legyen vele? Húzhatna haza! Legalább segít nektek otthon?
2013. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem segít semmit. beszéltem már anyuval erről, de az a helyzet, hogy bátyám megutálná őt és úgy elhúzna, hogy nem látnánk őt többé...legalábbis ha velem marad, biztos nem. és ezt nem akarja. inkbb tűr.
2013. aug. 22. 16:58
 6/9 A kérdező kommentje:
*vele marad
2013. aug. 22. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor anyád a hibás, hogy hagyta a fejetekre nőni. Mond meg neki, hogy így meg téged veszít el!
2013. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem véletlen szerintem, hogy elzavarták otthonról a csajt. Nem tudom ugyan a háttér sztorit, de ennyiből eléggé intő jel.

Sajnos 2 lehetőség van:

1. Anyuddal közösen beszéltek velük, és konkrét szabályokat állítotok fel, hogy mit lehet és mit nem.

2. Anyud közli, hogy egy hete van elköltözni a csajnak, mert szétszedi a családot.


Értem nagyon is anyud aggodalmát, hogy tesód is menne a csajjal, de tudod mit? Menjen! Úgy is vissza fog jönni, hidd/higgyétek el nekem.


Sajna minél tovább tűri ezt anyud, annál rosszabb lesz a helyzet.


Neked pedig kitartás, próbáld lefoglalni magad és lehetőleg nem kommunikálni velük. :/

2013. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 problem3girl ***** válasza:
Én azt gondolom ,hogy a bátyád csaja egy ri*anc! Egy idős veled! Szólj neki ,hogy segítsen otthon. "Az ember a szállodáért fizet, ha valaki más szállásolja el akkor munkájával és a segítőkészségével fizet." (ezt valahol olvastam)
2013. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!