Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Együtt vagyok a volt barátjáva...

Együtt vagyok a volt barátjával. Hogy mondjam el itthon?

Figyelt kérdés

16 évesen randizni kezdtem a nővérem volt barátjával, beleszerettem.

Azóta együtt vagyunk, de miattam titokban.

A szakítás megviselte a testvéremet, a szüleim azóta nagyon haragszanak rá. Viszont néha kapok tőle elég drága ajándékokat és anya sejti is, hogy van valakim. Nem akarok tovább hazudozni nekik.


Légyszíves, csak olyan válaszokat írjatok, ami tényleg a kérdésemmel kapcsolatos.

Köszönöm.


2014. aug. 8. 12:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

1. A pasid nem normális.


- Gondold bele magad az Ő helyébe:


Kikezdesz a volt barátnőd húgával. A Volt barátnődet megviselte a szakítás, a szüleinek is fájdalmat okozott.


Kivéve a kis tesót (TÉGED)!!!!


2. Aki ezek után bele tudott szeretni az ellenségbe, abba aki fájdalmat okozott a családja tagjainak annál is van egy beütés.


Magadon kívül szeretsz még valakit a családodból?

Mi a motivációd?

A drága ajándékok, vagy elakarod vágni magad a egy életre odahaza?

Majd együtt tartjátok a pasi szülinapját, meg békés karácsonyt terveztek?


Ez a válasz nagyon is összefügg a kérdéseddel.

2014. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Általánosságban kérdezném:

Van kb hatszortízahuszonharmadikon pali, meg ugyanennyi nő is. Miért "szeret" bele valaki pont a sógornőjébe / nővére exébe stb?

2014. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9%
Talán mert megtetszett neki? :D
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Te is tudod, hogy helytelenul cselekdsz, ezert titkolod. Pasid barmennyi lehet, csaladod csak ez az egy van. Melyik a fontosabb?

Szerintem a leghelyesebb az lenne, ha meg ma szakitanal vele, es meruljon a feledes homalyaba ez a kapcsolat.

2014. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

m.life.hu/intim/20130826-szex-szerelem-parkapcsolat-segitseg-a-hugom-osszejott-az-exemmel.html#comments


Itt találsz rendes választ.

2014. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Sokan itt nagyon komolyan veszik ezeket a kis tini perpatvarokat. 3 év múlva már azon fognak röhögni a nővérével, hogy mindkettőjüket megbökte a Sanyi és milyen kicsi a p@cse.

Hogy a kérdésre is válaszoljak. Mond el büszkén és nőiesen, hogy sikerült megtartani ezt a remek embert. A nővérednek pedig nem. Legyen egy bűnbak is, olyan mindig kell. Szerintem a nővéred legyen az, esetleg apád.

2014. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%

Vele nem ment. Attól függetlenül, hogy testvérek vagytok, különböző a személyiségetek, az ízlésetek. Vele nem ment, veled lehet, hogy tovább fog tartani a kapcsolata, kitudja.


Ezért pedig gondolom most mindenki megfog kövezni. De a szerelem nem válogat. <- Lehet kinevetni.

2014. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%

A nővéred sem lehet idősebb, ha egy pasi miatt tiszta lelkibajos. Egy felnőtt ember felfogja,hogy akivel nem megy azzal nem megy. Persze csak miutàn jòl kiszenvedte magàt....

Nálunk is hasonló volt a helyzet, de nem fosztottam meg a tesóm a lehetőségtől , hogy talán ők összeillenek.

Persze az elején titokban gonosz voltam, szurkoltam ,hogy szenvedjen tőle ő is, de ma már bánom, bàr nem tudja.

Ha akkor " kitagadom" akkor sose láttam volna be, mert a haragnak éltem volna .

Most nekem is megvan a párom, ők is együtt vannak még, eltelt 5 év. Fel kell nõni egy bizonyos agyi szintre és akkor nincs probléma. Mondjuk mi nem tinik voltunk màr....

Nàlatok nagy balhé lesz a " soha többé nem akarlak làtni, nem vagy a húgom" hisztivel.

2014. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ha úgy ismered a nővéredet, vagy is te úgy hiszed, hogy emiatt haragudna rád vagy rosszul esne neki a dolog, akkor nyilván ne mondd el, mert megromlik a kapcsolatotok. Én személy szerint ezt nem tudnám megtenni a nővéremmel (nekem nincs, de ha lenne nem tennék vele ilyet), főleg hogy fájdalmas szakítás volt, egy gondolom komoly kapcsolat után. Te képes lennél ilyen fájdalmat okozni a saját nővérednek?! Persze te tudod, mennyit ér neked a nővéred és mennyit a pasid. De ez elég nagy szemétség volna tőled, igazából már az szemétség hogy elkezdtetek járni. Mert pl. ha szakítasz pár hét vagy hónap múlva a pasiddal, akkor szaladnál a nővéredhez sírni, de őt ez nem fogja érdekelni, mert emlékezni fog arra mit csináltál anno. Pasiból jön még ki tudja mennyi, de ha most eljátszod a nővéred bizalmát, és élsz a helyzettel akkor talán azt később bánni fogod és nehéz lesz helyrehozni. De az is igaz, hogy ez a te magánéleted, azt csinálsz amit akarsz, csak gondold át :)
2014. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2015. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!