Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a húgommal?

Mit csináljak a húgommal?

Figyelt kérdés
12 éves lány.Agresszív velem szembe,nyavajog,nem szeret velem játszani,amikor csinálok valami bőg,karmol.Mással elvan velem nem.Egész nap a gép elött űl,én mindig mondom szüleimnak hogy tiltsák el tőle,de jaj haggyadmár,teis ugyanazt csinálod stb.Már olyan szinten idegeaít hogy nem tudom mit csináljak vele.De persze vannak olyan időszakok amikor tud normálisan viselkedni,és elvagyunk de ez ritka mert egész nap a facebookmeg a gép.Nem érzi a tettei súlyát csak nevet rajta és már idegesít nagyon,és mindig neki áll feljebb.Mit csináljak?
2014. aug. 10. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Ne idegeld magad vele ne is foglalkozz vele.

Kerüld ki hagyd rá és hidd el az élet olyan pofonokat fog neki adni, hogy a fülei ketté állnak.

Ha beléd köt persze védd meg magad ész érvekkel de ne idegesítsd magad miatta.

Nem a te nevelésed, nem a te életed, nem a te felelősséged.

Te nem függsz tőle.

Vagy kinövi és észbe kap vagy nagyon kemény élet vár re de te ezzel ne foglalkozz.

Ez a szüleid problémája legyen később meg az övé.

A testvéri szeretetnek is vannak határai.

2014. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hagyd rá, majd abba hagyja, maga kárán tanul az ember. Vagy próbáld meg sportra invitálni. Ez lehet foci,kosárlabda meg úgy bármi de akár calisthenic is jó lehet, azon belül street workout vagy rúdtánc. Én sw-zek, és nincs is jobb dolog mint odaverni az egész osztályt fekvőtámaszba vagy húzódzkodásba (nah ja, húzódzkodni csak én tudok), jelenleg a dragon flagra összpontosítok mivel csak 2db megy belőle.
2014. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kenis21 ***** válasza:
Találj ki valami izgalmas játékot vagy programot..ami kimozdítja a gép elől.
2014. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hagyd a kis elkényeztetett libát!Maga alatt vágja a fát hiszen előbb-utóbb a szülők is be sokallnak abból hogy szinte alig látják mert a gép előtt lóg. Hidd el én már csak tudom mert én is 12 éves csaj vagyok és ugyan ezt csinálom. Bár a tesóimmal nem nagyon szoktunk veszekedni , hála az égnek :) Lehetne sokkal kedvesebb is lány létére! Ezt az üzit azért mutasd meg neki!!
2014. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szervez csak vele vagy családal egy jó napot amikor elmentek kajálni moziba szórakozni az ilyen napok mindig közelebb hozzák egymáshoz az embereket
2014. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!