Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lesz így a hugommal?

Mi lesz így a hugommal?

Figyelt kérdés

10 éve nem volt párkapcsolata.Borzasztóan merev, tüskés, "pokróc". Viszont valójában nagyon jó szívű, csak sajnos kevesen jutnak el ide, hogy ezt megtudják. Én is sokszor kiakadok, ahogy nekem ideszól.

Ugyanakkor nagyon aggódom érte, hogy egyedül marad.

Mit lehet tenni vele, szerintetek?


2014. máj. 23. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Senkinek sem kötelezõ házasodnia és gyerekeket potyogtatnia.

Ha egyedül marad, hát így járt.

2014. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves első! Senkinek sem muszáj kulturáltnak lennie, te ezt bizonyítod ezerrel.
2014. máj. 23. 09:02
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Szserintem nem azert ilyen mert nem volt 10 eve parkapcsolata. Ilyen o termeszetesen. Nem szocialozodott, nem tud effektiven kommunikalni. Lehet depresszioja is. Semmi koze ahhoz, hogy nincs tarsa.
2014. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, ha nem neked tetszõ a válasz, akkor az rögtön kultúrálatlan meg nem kívánatos.

Attól neked még semmi okod, jogod beleszólni a húgod életébe.

2014. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Guitar God! Nincs igazad, szívesen veszek bármilyen véleményt, nem is ezzel volt gond, hanem a stílussal.

Szerintem ha például többgyerekes anyát megkérdezel a gyerekeket potyogtat kifejezésről, lehet nem aratnál osztatlan sikert.

2014. máj. 23. 09:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg segíteni szeretnék neki, mert látom, és mondja is, hogy így nem boldog. Csak nem tudom hogy induljak el.
2014. máj. 23. 09:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: tetszik vagy sem, hiába sérülsz be az első stílusán, igaza van. A hugodnak kéne megemberenie magát és visszavenni az arcából, ha mindenkivel paraszt és beszólogat, lehet akár terázanya is a lelke mélyén, nem fog eljutni egy tartós párkapcsolatig, ez fix. Mindez rajta múlik és nem rajtad, mert az ő élete, nem a tiéd. Ha nem hajlandó ezt magától belátni és változtatnia magát, az az ő egyéni szoc. problémája. Meg lehet mondani neki, hogy nyugodtan folytassa ebben a stílusban, elvégre nem kell mindenkinek házasodnia és családot alapítani de ha kilóg a kapa a szájából, saját magával szúr ki.
2014. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Na most, ha valóban Ő is szeretne változtatni, ez akkor is olyan probléma, amiben Te semmit nem tudsz segíteni.

Ezt csak ő tudja megoldani magának.

Sokan nem fogják fel és mindig máshol keresik a megoldást, de az ember legtöbb problémájára egyetlen egy megoldás van: abba kell hagyni a rossz szokást és másképp kell csinálni.


Ha magányos, mert bunkó mindenkivel és senkinek nincs kedve hozzá ezek után közeledni (ami teljesen érthető), akkor mostantól ne legyen bunkó és meg van oldva a dolog.

Nem kell ide segítség, meg terápia, meg pszichológus, meg ki tudja miket szoktak ilyenkor kitalálni.

Egy darab erős elhatározás kell, amit utána be kell tartani. Ennyi.

2014. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hozzuk össze a kollégámmal /gondolom a merev,tüskés a büdös bunkó,flegma,nagyképű paraszt szinonimái/ ,ráadásul ő is állandóan sír-ri,hogy nincsen párkapcsolata,és nem is érti miért. Közben meg egy normális szava nincsen senkihez,kb mintha a seggéből rángatott volna ki mindenkit.


Azt lehet tenni vele,hogy elmondod ,változtasson a viselkedésén ha kapcsolatot akar.

De az ilyen emberek nem képesek erre,szerintük mindenki más a hibás,és kikérik maguknak a feltételezést is.Mindenki más hülye,csak ők nem,nyilván ezért nem piszkálta meg bottal se senki 10 éve.

2014. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem is ilyen. Nem jár otthonról sehova gyakorlatilag. Mondtam neki,hogy ismerkedhetne a neten. De azt azonnal elvetette, mert hogy az nem neki való. De közben szomorkodik, hogy nincs párkapcsolata, meg szeretne gyermeket is.


Mondtuk neki, hogy de hát így ez nem fog menni. A herceg nem fog rátalálni a 4 fal között.


Egyébként meg ő is úgy beszél a közvetlen rokonokkal, mintha a fenekéből rángatták volna elő, és mindenki hülye csak ő tökéletes.


Én nagyon sajnálom őt igazából. 30 évesen teljesen be van savanyodva és már most teljesen lemondott róla, hogy valaha is lesz párkapcsolata :(

2014. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!