Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rettentően hiányzik a bátyám,...

Rettentően hiányzik a bátyám, konkrétan másra sem tudok gondolni csak arra, hogy jól van-e, mit csináljak hogy ne miatta aggodalmaskodjak és ne legyen ilyen nyomott hangulat otthon?

Figyelt kérdés
A bátyám külföldön jár egyetemre,most lesz 2 éves és a nyárra kis időre hazajött és most ment el.Hát az leírhatatlan,hogy mindenkinek,hogy hiányzik,képesek lennénk napjában 100x hívni.Szóval hihetetlen...az az egy év is szerencsére eltelt,úgy hogy mindenki maximálisan lefoglalta magát.Mit tehetnék,hogy ne mindig a bátyám miatt aggódjak?Hogy ne hiányozzon?Mostanában mindig barátokkal vagyok,rengeteget...de azt az űrt amit a bátyám hagyott senki sem tudja betőlteni,hiányzik nagyon.

2014. aug. 13. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy szereted, az jó, nem?


Mindenkinek megvan a saját élete. Én ezt tudom mondani. Tűzz ki egy célt és menj utána.

2014. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az űrt nem hiszem hogy betudod tölteni, de elterelheted a figyelmedet a hiányáról . például egy új hobbival vagy ilyesmivel.
2014. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, nekem is elment a bátyám külföldre. Én 16 éves voltam, ő 19, nagyon jóban voltunk. Évente kétszer jár haza, meg néha mi is meglátogatjuk (4. éve van kint).

Egy idővel hozzászoksz ahhoz, hogy ritkán látod, persze így is hiányzik. Tartsátok a kapcsolatot telefonon, skype-on, így kicsit könnyebb. Év közben megint lefoglaljátok magatokat, gondolom így nyáron nehezebb, mert előtörnek a régi nyári emlékek is.


Gondolj arra, hogy ugyanúgy a bátyád ott külföldön is, ugyanúgy számíthatsz rá, és milyen jó, hogy ennyire szereted. Örökre összeköt titeket a testvéri kapocs, és a jövőben még biztos rengeteget fogtok találkozni.

2014. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm testvére 2 utcával arrébb lakik, de csak karácsonykor találkoznak, akkor se beszélnek egymással, mert annyira megromlott a viszonyuk. Ez a helyzet sokkal szomorúbb - te gondolj arra, hogy van egy testvéred, akivel nagyon jó a kapcsolatod, nagyon szereted, és sokat beszélhettek akár telefonon, akár interneten. Nem vesztetted el a bátyádat attól, hogy elköltözött. Mivel egyetemre ment, lehet hogy átmeneti állapot és pár év múlva ismét közel laktok majd egymáshoz. Ő ezt az utat választotta, örülj a boldogságának / szerencséjének, hogy külföldön tanulhat.


Sajnos az életben nem lehet úgy rendezni a dolgokat, hogy minden tökéletes legyen, mindig áldozatokat kell hozni. Ő küldöldön szeretne dolgozni, ez azzal jár, hogy távol van a családjától. Ezt sajnos el kell fogadni.

2014. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon meghatott!:-) Persze,hogy örülök a boldogságának és megérdemelte,hogy külföldön felvették,csak még nehéz elfogadni.De rajta vagyok az ügyön.:)
2014. aug. 13. 15:58
 6/6 anonim válasza:
Tudom milyen. Az én bátyám már 7 éve kint van Angliában és az idő alatt 2x láttam ösz visz. Nekem is rettentően hiányzik mint mindenkinek a családomból. Mindig azt mondták ránk, hogy olyanok vagyunk mintha lelki társak lennénk mert folyton egymással foglalkoztunk itthon. Egy nap amikor kb. 8 éves voltam elment és nagyon hiányzott. Nem tudtam vele se beszélni sem semmi mivel nem volt viberem, messengerem, skype-m és így beszélni sem tudtam vele. Alig ettem, alig beszéltem. Amikor anya már ezt megelégelte elhatározta, hogy így vagy úgy beszélgetnek kell valahogy a bátyámmal mert ez így nem volt állapot, hogy olyan voltam mint egy kuka. Anya messengeren amikor megtalálta a bátyámat ( nem volt kis idő kb. 5 év lehetett. Ügyesen elrejtette magát ) elkezdtett vele beszélgetni és mondta, hogy már 13 éves vagyok és van már facebookom és jelöljön be. Amikor láttam, hogy valaki bejelölt anya azt mondta, hogy a bátyám az és persze egyből vissza jelöltem. Azota jobban vagyok mert minimum egy héten 1x azért beszélgetünk 1-2 órát :) Szerintem legyél ugyan így a barátaiddal és sokat legyetek együtt. Az űrt senki sem tudja majd betölteni de legalább nem fog annyira hiányozni mint eddig. ;)
2017. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!