Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki szereti a házastársá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a házastársát, előfordulhat olyan, hogy folytatólagosan szexuális témákról csevegjen közösségi portálon ellenkező nemű ismerősével (konkrétan hogy mit is csinálnának egymással)?

Figyelt kérdés
Vagy ez már megcsalás?
2014. máj. 9. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez NEM szerelmi kapcsolat, de még szeretet és kölcsönös tisztelet sem.
2014. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
És erről tudsz nem is titkolja?Ez már nem kapcsolat,ez olyan mint az azonos neműek közti barátság.
2014. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint a házastársával szemben nem az, ha jól értem
2014. máj. 9. 22:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Véletlenül tudtam meg, titkolta.
2014. máj. 9. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Mármint nem te vagy a házastárs?Sőt te vagy a csevegő és egyéb társ?
2014. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a feleség vagyok, a férjem cseveg egy korábbi hölgyismerősével
2014. máj. 9. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezik. Tapasztalat. Ha érdekel, írj privit.
2014. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeretni szeretheti végülis, de a kapcsolatnak van valami deffektje az tuti.
2014. máj. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még nem ... de az lehet . Addig addig húzzák ,cukkolják egymást ,kedvet kaphatnak arra .hogy élőben is kipróbálják a leírottakat . Egyébként valamilyen vonzalom biztos van köztük ,hiszen akkor nem tudnának ennyire elmélyedni a témában ,mert elméleti síkon sem születnének ilyen gondolatok .
2014. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez már nem férne bele. Ha a vőlegényem ilyen üzeneteket váltana egy hölgy ismerősével, és részteleznék, hogy hogyan, mikor, milyen pózban de jó lenne.... (valószínűleg felizgulva a hölgyre), akkor még magyarázat sem kellene, repülne. Ez nagyon megalázó a másik félre nézve. Tulajdonképpen semmibe vesz téged, nem tisztel, kérdéses, hogy egyáltalán szeret-e, és nem más ok miatt van még veled. Szerintem ha valaki már eljut idáig, akár egyelőre szóban/írásban, ott már gondok vannak..
2014. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!