Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A "barátom" miért nem örül ha...

A "barátom" miért nem örül ha a nővérét szépnek találják és szeretnének randizni vele?

Figyelt kérdés

Beszéltem erről a "barátommal" de ő azt mondja, hogy csak a "retardált barmokat" tartja távol a testvérétől akiknek csak a szexre kéne. Meg, hogy csak meg akarja védeni mert nagyon érzékeny és nem szereti ha szomorú. Egyébként nagyon édes nővére van, megérdemelné már, hogy találjon valakit. Ès tényleg valahogy úgy van ahogy a "barátom" mondja mert amikor a lánnyal beszélgettem a fiúkról (ő hozta fel) akkor mondta, hogy szeretne ő kapcsolatot csak eddig nem talált megfelelő férfit..persze mert a munkájára koncentrál és nem ismerkedik. Pedig nagyon szép, kedves, okos lány, és mindig cseresznye illata van.

Igazából csak az érdekelne, hogy a "barátom" miért gondolja úgy, hogy ha valakinek pénisze van az csak egy idióta lehet, illetve az, hogy a nővére miért hagyja, hogy MINDENKIT elhesegessen az öccse maga mellől. Ez mitől akulhatott ki? Szerintetek ha majd jön a megfelelő akkor a srác is engedni fog? Vagy akkor is talál valamit ami miatt nem elég jó a nővérének? Volt már, hogy egy tök átlagos, nornális férfit azért küldött el melegebb éghajlatra mert azt merte mondani, hogy fontos neki, hogy a barátnője gyönyörű legyen. Zárásként: Tényleg nem akarok ezen a helyzeten változtatni (láthatóan nekik ez megfelel) csak nem értem, hogy miért van ez, mitől alakulhatott ki. Meg kell jegyezni, hogy ha már a nővér haza visz egy emberkét, hogy ő az aktuális barátja abba nem szól bele. Tehát nem kezdi kavarni a kakit, hogy minél előbb szakítsanak. Csak világosan mindenki értésére adja, hogy a pasi egy görény és nem érdemli meg a testvérét.


2014. aug. 18. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig nagyon szép, kedves, okos lány, és mindig cseresznye illata van." Hát ezen kibuktam :D :D

A kérdésedre nem tudom a választ, de rohadt idegesítő a párod viselkedése, az biztos.

2014. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A párod magából indul ki, azért hiszi ezt a többi srácról...
2014. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" a nővére miért hagyja, hogy MINDENKIT elhesegessen az öccse maga mellől"


Akkor most ki hesseget el kit ki mellől?

2014. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

A "mindig cseresznye illata van"-on én is kihaltam:D


Amúgy ez valahol természetes,bár tény,hogy rohadtul idegesítő. Az én húgom is utálta az összes pasimat,mert hamarabb átlátott rajtuk,mint én,illetve nagyjából tisztában volt vele,hogy mikor miért vesztük össze=miért vagyok szomorú a pasim miatt.

2014. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"hogy a nővére miért hagyja, hogy MINDENKIT elhesegessen az öccse maga mellől."


"Meg kell jegyezni, hogy ha már a nővér haza visz egy emberkét, hogy ő az aktuális barátja abba nem szól bele. Tehát nem kezdi kavarni a kakit, hogy minél előbb szakítsanak. "


Na most akkor mi van?

2014. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "barátod" a párod, vagy csak egy haver? Ha te is fiú vagy, akkor gondolkozz el azon, hogy bejön e neked a "barátod" nővére, és azután találd ki, mit akarsz az infóval kezdeni. Ha a párod, akkor bocsi. :)
2014. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!