Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti erre hogy reagálná...

Anyukák, ti erre hogy reagálnátok? Mondjam el az igazat, vagy találjak ki valamit?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást, "ha nagylány vagy ehhez, viseld a következményeket" típusú válaszokat szeretnék.


Az a helyzet, hogy ki van szívva a bőröm néhány helyen.

A ruhám takarja őket, de holnap elutaznánk a szüleimmel és a testvéreimmel wellnessezni... És én nem szívesen vetkőznék bikinire most.

De az a baj, hogy anyáék nem tudják, hogy lenne bármilyen fiú is az életemben és szeretném, ha ez így is maradna, legalább apa előtt.

De ha elmondom anyának, hogy apa szélhámos, gonosz főnökének (apa az egyik cégének dolgozik) a fia csinálta, akiről amúgy nincs túl jó véleményük (osztálytársam már 10. éve), akkor lehet, hogy nem lenne túl boldog.

Viszont a legjobb barátnőm szerint simán megbeszélhetem ezt anyával, ő minden ilyet elmond a saját anyukájának, meg így legalább nem kéne magyarázkodnom, hogy miért nem akarok fürdeni.



Mi legyen szerintetek?

(egy hamarosan 17 éves lány)


2014. júl. 10. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg őszintén, hogy kiszívta egy fiú. Nem kell mondani, hogy kicsoda.

De miért engedted neki? Főleg, hogy elutaztok.

2014. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Csillámtetkó , vagy ha van szép sablonod filctollal átrajzolni mint divattetkót. Esetleg henna mintát rajzolni rá. Megfelelő időben pedig elmondani az igazat.
2014. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha 17 évesen nem tudod a süleid előtt felvállalni a kapcsolatot, akkor nem vagy éett egy kapcsolatra...
2014. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
80%

Attól függ, hogy milyen a kapcsolatod anyukáddal. Ha sok mindent megbeszéltek, akkor nyugodtan mondd el neki ezt.

De ha nem mondod, akkor a gyógyszertárakban lehet kapni vízálló alapozót.

2014. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom, de őszintén szólva most az a véleményem, hogy nem vagy egy túl érett 17 éves lány. Most még orvosolod ezt a problémát, de ha nem érik be a fejed lágya hamarosan, más "gondjaid" is lesznek a fiúk miatt... és most nagyon szépen és szívmelengetően fogalmaztam...
2014. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elég nehezen tudnám őket eltüntetni.

Lehet, hogy a vízálló alapozót kipróbálom még holnap itthon, hátha...

Egyenlőre még nem akarunk semmit felvállalni mások előtt.

Érett vagyok, de most fordult elő velem először ilyen, ezért elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren.

2014. júl. 10. 21:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivan ki van szivva a borod... eleg nehez lesz meg magyarazznod.... ugyis meg fog kelleni mondanod hogy ki csinalta... es cikis is igy wellneszelni foleg apukad elott!!! Sztem jobban jarssz ha kitalalsz vallamit pld mentrualsz es szepen a szobadban maradsz!!!legfeljebb ha anyukad jo fejj.... akkor amiko haza mentek elmondasz mindent osszinten anyukadnak!!!
2014. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi vel.... bocsi telotol irok...utolso voltam
2014. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Sztem kajak rajzolj ra valamit es mikor lemosodik mondjad hogy huuh baszus nezzetek hogy elkenodott.....(ezt most probaltam ki a parommal ) :D
2014. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Én anno nem mertem elmondani anyukámnak,hogy szexelek,aztán úgy alakult hogy éppen abban a hónapban valami okból nem volt pénzem kiváltani a fogamzásgátlót.Pirulva kértem tőle,ő meg el volt képedve,és azt mondta erre "hát gondoltam,hogy nem véletlenül nem vagy terhes..." mindezzel csak azt akarom mondani,hogy szerintem sok tini hiszi azt hogy a szülő nem értené meg,miközben mégis.Légy őszinte legalább anyukádhoz,mond meg hogy hülyültetek,és ennyi.Nem olyan nagy tragédia ez,vélhetően ő sem fogja annak látni.
2014. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!