Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jó-e hogy van testvéretek...

Jó-e hogy van testvéretek /felnőtt korban/? Jó-e a kapcsolatotok? Milyen egykének lenni? Nem hiányzik a testvér, vagy ezt szoktátok meg?

Figyelt kérdés
Röviden a történetem:Későn találtam meg a párom,35 évesen szültem,komplikációk voltak a szülésnél,idő volt kiheverni,de egészségesek vagyunk :) Lelkileg is feldolgoztam.De közeledve a 40 felé félek újra babát vállalni,de nem zárkózom el a lehetőségétől.A férjem eddig ellenezte a történtek miatt,de egy fél éve gyakran mondogatja,hogy szeretne.Nekem nagyon jó a kapcsolatom a testvéremmel.Baráti körben több rossz testvéri kapcsolatról hallok.Van egyke rokonom,már nem élnek a szülei,nem mnet férjhez,nagyon magányos.Tanácstalan vagyok,mi lesz ha egyke marad a kisfiam,mi meg már nem leszünk.Édesanyám azzal vigasztalt,majd lesz családja.De manapság annyi a válás.Tanácstalan vagyok,csak beszélgetni szeretnék erről a kérdéskörről.
2014. aug. 23. 10:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem 3 bátyám van, és nem is tudom mi lett volna belőlem, ha ők nincsenek. Nagyon sok dolog van, amit nem tudnék a világról, ha ők nem tanítják meg. Rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, bár az egyik bátyámmal még itthon lakunk. Szegényebb lennék, ha nem lennének :))
2014. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!