Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor szóljak a barátomnak,...

Mikor szóljak a barátomnak, hogy tegye helyre a húgát?

Figyelt kérdés
A szülők külföldön dolgoznak,de erre az egy hónapra itthagyták a két testvérét.Nos a húga 14 éves,de nem foglalkozik semmivel,ma is az öccse éhes volt reggel adott neki egy tál krumplit,a kisgyerek meg nem mert minket felébreszteni,hogy éhes.Amikor a barátom kérdőre vonta a húgát,hogy normális e,hogy nem ad neki kaját,meg se kérdezi,hogy éhes e akkor a lánynak állt feljebb.Amikor én csináltam kaját kérdeztem a lánytól,hogy evett az öccse?Azt mondta evett és nem éhes,én meg nem tudtam megkérdezni a kisgyereket mert kiment valahova játszani.A másik az,hogy tegnap a barátom húga nekem és az öccsének azt mondta,hogy rohadjunk meg,meg,hogy én húzzak haza a p*csába,és ez mind azért volt amiért lefröcsköltem véletlen vízzel és az öccse meg lefröcskölte szódával.Legszívesebben szájon vágtam volna,mert én senkivel nem beszéltem így ebben a családban,hogy ezt érdemeltem volna.Akkor lelökte az öccsét a székről és kiröhögte,hogy sír,a batyának is olyanokat mond,hogy rohadjon meg,dögöljön meg stb..A barátom holnap vizsgázik,igyis még emelett sok baja van de nem tudom,hogy mikor mondjam ezt neki,hogy tegye helyre a húgát,mert az anyjával is igy beszél,hogy dögölj meg stb?!
2014. aug. 24. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A szülőknek kellene helyre rakni a kis csajt.
2014. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
En most azt nem ertem gyerek vigyaz gyerekre vagy a baratod hany eves?
2014. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A lány tinédzser, abban a korban van, amikor semmi sem jó. Van egy bátyja, annak egy barátnője, meg egy öccse... gondolom vele nem nagyon foglalkozik most senki, vagy legalábbis így érzi, és így vezeti ezt le.

Nem szép, amiket mondott, de:

1. Ti miért is fröcsköltétek le őt véletlenül mindketten?

2. Talán most nem kellene ott lebzselned, mert ez csak olaj a tűzre a szemében.

Vagy ha már ott vagy, tedd magad hasznossá és avanzsálj át anyává - adj te az öcsinek enni, és segíts neki. Ha pedig a húg kérdi, hogy mégis milyen jogon, akkor megmondhatod neki, hogy azért, mert te nem csinálod meg, és én meg nem bírom nézni, ahogy az öcsike kínlódik.

Nem hinném, hogy a barátod a sarkára tudna állni ebben a helyzetben... De nem is a te feladatot a kiscsajt helyre pakolni. Én a helyedben az öcsinek kedveskednék, és punktum.

2014. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

"lelökte az öccsét a székről és kiröhögte,hogy sír"

Na, ezért szájon vágtam volna.

Egyébként, ha jól értem, te vagy az idősebb. Ugasd le a p.csába. Jót tesz az ember lelkének is :)

2014. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!