Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre szólok hülye kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre szólok hülye kérdés lesz. Hogy szóljak erről a barátomnak?

Figyelt kérdés
Elég macerás:D Amikor alszunk mindig letol az ágyról.:D Hatalmas helyigénye van.Olyan aranyos szegény nem tudom hogy mondjam meg neki mert hát ez ellen nagyon semmit nem tud tenni,de szinte már teljesen lent szoktam lenni a földön annyira lenyom.Hogy mondjam meg neki hogy ne érezze kínosan magát?
2011. jún. 29. 23:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Ez aranyos...

Csókok közben, nem fog megharapni.

2011. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 morcoska ***** válasza:

ez tényleg aranyos :D

Egyet értek az eső kommentel.

És próbáld ki azt, hogy a párodat arrébb tolod vagy hogy a karjaiban aludj el.

2011. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 alifromszeged válasza:
67%
írj rá wowon
2011. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ha fal mellett van az ágya akkor feküdj te belül és nem tud letolni :DD ha nem akkor ő aludjon el a te karjaidban és akkor nem tolakszik :P
2011. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van.:)Majd ma bevetem.

Lehetetlenség félretolni,vagy 200 kiló tömény izom szétnyomna:D

2011. jún. 29. 23:28
 6/23 A kérdező kommentje:
francia ágy van ablak előtt egyik oldala sincs fal közelbe..nem megoldható.
2011. jún. 29. 23:29
 7/23 anonim ***** válasza:
akkor marad az összebujás :)
2011. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg aranyos! :-D


1., Mond meg neki! Viccesen, hogy ne legyen sértődés ...

2., Ha tol le, lökdösd vissza

3., Bujj a karjai közé ...


Ha az első pont megvolt és a második kettőt megjátszod, és véletlen felébred rá, akkor is konstatálni fogja, hogy erről van szó és megölelget, visszahúzódik utána ...

2011. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális kapcsolatban simán meg lehet beszélni az ilyesmit. Ő nem tehet róla, hogy mit csinál alvás közben, viszont nyilván Te nem szeretnél leesni az ágyról... Megoldás: kommunikáció.

Én lazán megmondtam a barátomnak, miután egyszer a földön landoltam, hogy ezután inkább hadd aludjak én belül, mert nem akarok többet leesni :D Mondjuk neki egyszemélyes ágya van a falhoz tolva, így eleve kicsi a hely rajta, viszont lehet a falnál aludni, ahol így nem lehet leesni... :D Mikor pedig nem ilyen ágyon alszunk, és tol, akkor egyszerűen felébresztem, hogy menjen arrébb- hasonlóan ha lehúzza a takarót rólam, vagy mostanában sokszor Ő feküdt le előbb és elterült az egész ágyon- felébresztettem, hogy hadd férjek én is oda. Azért szerencsére nem túl gyakori a probléma, mert mindig összebújva alszunk, de megesik, viszont egyikünk sem érzi kínosan magát miatta, ha szól ilyesmiért a másiknak.

Szerintem nyugodtan mondd meg neki, ilyenen nem szabad megsértődnie, és ha falnál van az ágy, akkor ti is csináljátok úgy, hogy ezentúl te alszol belül, vagy csak simán ébreszd fel, ha letolna, hogy menjen arrébb.

20/L

2011. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem falnál van:D Majd beadagolom neki,az a gond hogy ő a sértődős fajtából való.
2011. jún. 29. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!