Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg hugomnak van igaza?

Tényleg hugomnak van igaza?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy kisműtétje a kislányomnak és a testvérem, aki egyben a keresztanyja is a lányomnak, mindenképp jönni akar velünk. De ezenkívül Párom is jön.

Nem értem, tényleg olyan fontos keresztszülői feladat ottlenni egy kisműtéten?


2014. aug. 28. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy örülnél, hogy szereti a lányodat.
2014. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én örülök, de tényleg vigyem oda a kórházba?! Ennyi erővel a mamák is jönni akarnak, őket is vigyem?
2014. aug. 28. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Kifogják zavarni őket.
2014. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Zavarna ott a húgod? Ha igen, akkor ne vidd, és kérd meg, hogy majd otthon jöjjön látogatni, esetleg segíteni, ápolni, vigyázni rá.

Ha nem zavarna, akkor meg miért ne mehetne ő is?

2014. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Én nem csinàltam ebből ekkora ügyet, mert jól esett, hogy támogat engem a jelenlétével a sógornőm, aki a lányom keresztanyja, és nagyon aggódott a lànyomért, ezért ott akart lenni. Senkit sem zavart, hogy hárman vártuk a műtét végét.
2014. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esne, hogy jönni akar.
2014. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem esik jól, de mit szólnakm ha odaállítunk hárman???
2014. aug. 28. 17:15
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Hacsak nem hangoskodtok, senkit sem fog érdekelni. Nyilván 5en nem kell menni, de mi lenne, ha pl. Te mint anya ott vagy, es mondjuk nem a gyereked apjaval elsz, hanem az uj ferjeddel, akkor ott lennél te, az apja&a nevelő apja :) 3 az nem tömeg.
2014. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem enged meg hogy had mennyen....csak aggodik orulj neki hogy igy szereti a lanyodat es barmikor ott van mikor szukseg van ra :)
2014. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam ilyen műtéten konkrétan a kutya nem szólt hozzánk órákig. Végén unalmunkba már azt beszéltük,hogyha egy hontalan idejönne eső ellen se tűnne fel senkinek. Nyugodtan mehet ő is.
2014. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!