Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem ciki az, ha két testvér...

Nem ciki az, ha két testvér táncol a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a nővéremet táncoltatom meg aki jóval idősebb nálam. Nem ciki a táncoltató szemszögéből?
2014. aug. 31. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, sőt. Ez tök aranyos :)
2014. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát alap, hogy táncolnék az öcsémmel a szalagavatómon :D
2014. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép és becsülendő!
2014. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretni fogja mindenki. A szüleitek meg nagyon büszkék lesznek. Számotokra is maradandó élmény lesz. Legközelebb még az esküvőtökön lesztek Ennyire meghatódva, mint a szalagavatón. Legyetek büszkék egymásra és arra, higy vagytok egymásnak.
2014. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, de az osztálytársak főleg a fiúk mit gondolhatnak erről..:/ :D
2014. aug. 31. 16:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy én mennék el vele a táncórákra vagy mikre, mert ugye engem választana táncpartnernek nem az osztálytársaiból valakit.
2014. aug. 31. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy így! Mennyivel idősebb a nővéred? Ha nem tűnsz mellette nagyon gyereknek, akkor simán.
2014. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nekem lett volna szalagavató idején egy velem egy magas vagy magasabb öcsém, legalább egy évre a lekötelezettje lettem volna, ha nem egy életre.


Nálunk lányokat kellett szerezni, mert nem voltunk elegen az osztályban az összes fiúhoz és páros táncot választott az osztály, viszont mivel én iszonyat magas voltam lányként (185 cm), ezért elég nehézkes volt a párválasztás, vagyis inkább könnyű, mert csak 2 fiú volt magasabb tőlem, meg 1 kb formára egy magas ha belőtte a haját :D Viszont ebből 2-nek évek óta meglévő barátnője volt és egyértelmű volt, hogy velük táncolnak, a maradék egy szem fiúnak meg végre eljött az esélye, hogy a régóta tetsző osztálytársnőnkkel táncoljon. Viszont én olyan hamvába holt virágszál voltam, hogy esélyem se lett volna esetleg elintézni, sőt meghívni egy magas srácot táncra. Szerencsére a fiúk jó fejek voltak és beszerveztek az évfolyamról egy kosaras srácot, aki ráadásul iszonyatosan tetszett és kedves is volt. Szóval én teljesen győztesként kerültem ki a helyzetből, de lehetett volna rosszabb is. Ha rosszabb az osztályközösség vagy a kosaras srác egy flegma p*cs.

2014. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!