Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közeli rokontól (testvér)...

Közeli rokontól (testvér) ciki babaholmit kölcsön kérni ha magától csak ímmel-ámmal ajánlotta?

Figyelt kérdés
Most várjuk a babánkat, már bőven a 3. trimeszterben, többször szóba került, hogy maaaajd mondjam meg, hogy mire van szükségünk és adnak kölcsön, erre mindig udvariasan feleltem, hogy mindennek nagyon örülünk, amit ők szívesen kölcsönadnak. (Akkoriban még csak bár dolgunk volt a babának.) Azóta majdnem mindent megvettem, mert nem akartam erőszakos lenni, még 2 tétel hiányzik (pl. bundazsák, ami elég drága), de nem tudom fel merjem-e hozni? Vajon csak udvariasságból ajánlották fel? Mit gondoltok?

2013. nov. 18. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked kell tudni milyen viszonyba vagytok. Nálunk egyikünk se csinálna ügyet ebből hogy odaadjuk vagy nem aggódnék amiatt hogy felhozzam. De te tudod mennyire vagytok jóba
2013. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó a viszonyunk, de mintha kerülnék ezt a témát, ezért is bizonytalanodtam el, hátha valaki megvilágít valami olyan indokot, amitől megvilágosodnék :). (Terveznek majd második babát, de még bőven nincs úton, és ezek csak pár hónapig használatos holmik.)
2013. nov. 18. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt érzed hogy kerülik akkor hagyd de mondjuk egy két drágább cuccért én lehet rákérdeznék azért. Ilyenkor rengeteg a kiadás úgyis
2013. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert terveznek még babát. Ők megvették ezeket és nem akarják, hogy a saját gyerekük előtt más használja. (Ezzel nem mondtam azt, hogy egyet értek velük, de más okot nehezen tudok elképzelni.)
2013. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, bundazsákot és légzésfigyelőt is használtan kapták/vették, szóval nem rengeteg pénzért vették, de ettől függetlenül félthetik.
2013. nov. 18. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezz rá, maximum megmondja, hogy mit tud adni, vagy mit nem szeretne adni. Nincs ebből semmi para, én is megmondtam, hogy a vadiúj babaruhákat nem szívesen adnám, mert még tervezünk mi is babát, de pihenőszéket, játszószőnyeget, babahintát, olyat, amit nem tud elhasználni, szívesen. Én is csak a baba megszületése után vittem ezeket a cuccokat.
2013. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők mondták, hogy szólj akkor szólj.
2013. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!