Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem nős férfival jár,...

A nővérem nős férfival jár, hogyan beszéljem le?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedtek össze, de nekem egyáltalán nem szimpatikus a "barátja".

33 éves a férfi, van két gyereke, és egy felesége. Nővérem elmesélte, hogy ez csak pár hét után derült ki, csak akkor mondta el neki. Mi a nővéremmel együtt élünk egy panel lakásban, tehát elkerülhetetlen hogy ne legyek ennek akaratlanul is részese.


Ha nálunk van a nővérem barátja, van hogy felhívja a felesége, és olyankor mindig kimegy a szobából, hogy beszéljen vele.

Nővérem szerint válófélben vannak, már nem is alszanak egy szobában. Viszont mindig rám szól, hogy ne csapjak zajt, maradjak csendben, mert kérte a barátja. Erre ideges lettem, s megkérdeztem hogy ha már semmi sincs köztük, akkor miért kéne csendben maradnom. Erre azt mondta, hogy a nő kibukna, ha megtudná hogy fiatalabb lánnyal van a férje. Nem értem miért bukna ki, ha válnak, meg már nincs köztük sem... erre nem tudott mit mondani.

Meg egyszer elkaptam egy beszélgetést is, mikor nővérem barátja telefonált, és azt mondta as telefonba, hogy valami szervizben van, de mindjárt megy haza. Ezt elmondtam nővéremnek is, de ő szerelmes, és szerintem nem látja a fától az erdőt.


2014. szept. 1. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamu a csávó, ha akart volna már elvált volna. Az ilyenek mindig azzal hitegetik a szeretőiket, hogy elfognak válni de amikor a szerető megunja a várakozást és válaszút elé állítja őket akkor azzal jönnek hogy nem tudnak elválni a gyerek miatt, a lakáshitel miatt... stb. Csak szórakozik a csávó, kiélvezi a helyzetet hogy van egy nő aki szerelmes szemekkel néz rá és lehet akármikor du**i, de az otthon melegét, az esti vacsorákat, a kimosott ruhákat nem fogja feladni érte.


Nem tudsz mit tenni, erre a tesódnak majd magától kell rájönnie, de nyugi előbb utóbb eljön ez az idő.

2014. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Legfeljebb említsd meg a vadászati szabályt, hogy házinyúlra nem vadászunk. De ha szerelmes, akkor úgysem tehetsz semmit, mert elborult az agya. A pali majd otthagyja, ha megunta a vele való kufircolást.
2014. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred szerelmes, nem fog hallgatni rád, csak meggyűlöl. Sőt, az is lehet, ha beleszólsz, te leszel a bűnbak, aki bekavart, ha zátonyra fut a kapcsolat. Ez kb. az egyetlen olyan eset, amikor tehetetlenül kell nézned, ahogyan a családtagod nagy hibát követ el. Nagyon gyakori, hogy a férfi ilyen esetben tényleg csak átvágja a nőt, de ebben az esetben te, mint testvér, tehetetlen vagy. Ha a férfi azt állítja magáról, hogy komoly szándékai vannak, max a szüleidnek lehet szava a dologban. Az ő házukban találkozgatnak, és érthető, ha ilyen feltételek mellett nem örülnének, ha a lányukat csak hülyítené a férfi, akit bizalmukba fogadtak. Ha válófélben vannak, biztosan van róla valami papír, ami egy csapásra eloszlatja az aggályokat. Nem hiszem, hogy a férfinek ezen fel kellene háborodnia, nyilván neki is érdeke tisztázni a félreértéseket.
2014. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ha ketten éltek a nővéreddel, akkor is nyugodtan a férfi elé állhatsz a kételyeiddel - gondolom a lakás ugyanannyira a tiéd, mint az övé - , hiszen ő is tudja, milyen világot élünk..
2014. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"de az otthon melegét, az esti vacsorákat, a kimosott ruhákat nem fogja feladni érte. "


Majd miattam szépen feladja. Tervezem már egy ideje, hogy írok a nőnek, van egy kép amit még én csináltam nővérem szülinapján (ölelkezős, meg puszis kép), és akkor azt szépen elküldöm, ha hazudik neki csak. Én utálom az ilyen férfiakat, és tenni is fogok érte, hogy pofára essen, ha tényleg szélhámos.

2014. szept. 1. 12:20
 6/14 A kérdező kommentje:
3. megkérdeztem már, hogy tudja-e igazolni hogy válófélben vannak. olyan válasz jött, hogy rákérdezett, de össze is vesztek, hogy miért nem bízik nővérem benne
2014. szept. 1. 12:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok, az a baj hogy az ilyen pasik sosem esnek pofára :) Amikor lebuknak is visszakönyörgik magukat és a hüle asszony megbocsájt mert igazából neki is jó a megszokott biztos állótt sz*r. Volt olyan feleség akiknek tömegek mondták hogy megcsalja a férje, bizonyítékok is voltak és még az asszony védte meg az urát, hogy mindenki hazudik hisz a férje csak barátkozik a nővel. Az ilyenek tudat alatt sztem tudják hogy tényleg csalja őket de már nem akarnak új életet kezdeni. Jah azt se szabad elfelejteni hogy az ilyen férjek nagyon jól tudnak hazudni, mindenre van megfelelőválaszuk.


Mondjuk annyit elérhetsz hogy tesódnak kinyílik a szeme. Mondjuk mikor lebuknak akkor egy időre megszakítják a szeretővel a kapcsolatot és amkor veszik fel vele újra amikor elült a vihar.

2014. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Hiába keversz-kavarsz semmit nem fogsz elérni, mert a nővérednek nem lesz meg a pasi. Ha meg sokat kavarsz,. akkor szerető sem lesz, mert a pasi kivágja mint cicát kakkantani.
2014. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

és 1000%, hogy a pasi nincs válófélben, de ha a nővéred zsarolja, akkor elképzelhető, hogy muszájból néha megjelenik nála, hogy ne érje szó a ház elejét.


Sanyaru a szeretők sorsa bizony ám.

2014. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Én ismertem olyan férjet aki elvitte a szeretőjét bemutatni a feleségének, hogy munkatársak meg barátok és milyen jó lenne ha a felesége is összebarátkozna vele :) Közben mindakét nőt ágyba vitte folyamatosan... Hányadékok az ilyen férfiak.
2014. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!