Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen kiakadtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtam, hogy beszéljem meg ezt a férjemmel?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt abból 2,5 éve házasok. A szexuális életünk sose volt a házasságunk alapköve 1-2 havonta "támadtam" őt le. Mióta együtt vagyunk a két kezemen megtudnám számolni,hogy hányszor kezdeményezett ő. Mielőtt teherbe estem már ott tartottunk,hogy csak úgy tudtam őt rávenni a dologra,ha elaludt és rá fél órára rámásztam(félálomba) vagy ha részeg volt. Az előbb említettből fogant a kislányunk,aki most töltötte a 7 hetet. A terhesség alatt abszolult nem engedte magát folyamatosan visszautasított ami nekem nagyon megalázó volt. Egy baráti beszélgetésből halottam az indokát,hogy a baba miatt nem akarja(ezt meg is értem,ha belegondol az embert,hogy van ott bent valaki) de ezt se nekem mondta el és ez nagyon zavart. Tegnap a nőgyógyász zöld utat adott a dologra. Már nagyon vártam gondoltam,hogy több,mint 10 hónap után csak szeretne valamit,de rám se nézett,teljesen összetörtem, egyszeűen ez tabutéma nálunk sose beszéltük meg ezt a problémát,de számomra ez volt az utolsó csepp a pohárba ezt mostmár nem tudom szó nélkül hagyni. Félek a válaszoktól. Próbàlok neki imponálni,csinosan öltözni,bókolni de nem viszonozza. Fiatal vagyok és ő a második férfi az életembe. Nem tudom,hogy hogyan tálaljam neki a dolgokat. Szeretném,ha így kîvülálló kènt véleményeznétek!
2014. aug. 29. 08:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
92%
Nem vonzódik hozzád szexuálisan. Vagy meleg...
2014. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem a baba miatt van, ha eddig is ilyen volt.

Jó lenne vele beszélni. Máshogy úgyse fogod megtudni.

Lehet, hogy valamiért nem igényli a szexet. Nincs rá szüksége.

De én is gondolnék arra is, hogy lehet, hogy meleg.

2014. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 anonim ***** válasza:
85%

Eleve nem értem, ha KEZDETTÖL nem müködött a szex, akkor miért mentél hozzá és föként miért szültél ebbe a kapcsolatba egy gyereket!?!?!?!


Az, hogy csak akkor van szex, ha megeröszakolod a férjedet, elég sirlamas rád nézve, mármint hogy ez neked megoldás.


Mivel elejétöl kezdve nem kiván, nem szereti veled a szexet, ezért az egyetlen értelme megoldás, ha külön mentek és te keresel valakit, akinek tetszel is.

A hibás te vagy, de az egyetlen igazi vesztes a gyerek, akit ilyen kapcsolatba szültél.

2014. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az utóbbi.
2014. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 anonim ***** válasza:
92%
Ez libidóprobléma. Meg kéne követelni tőle, hogy tegyen az orvoslásáért. Ha nem tesz érte X időn belül, akkor nem érdekli őt a probléma, vagy neki nem probléma, és neked nem akar kedvezni, szóval...:S Akkor szerintem ennyi a kapcsolatnak.
2014. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 anonim ***** válasza:
100%
Orvosilag vizsgálták már? Lehet, hogy annyira alacsony a tesztoszteronja, hogy az is csoda, hogy feláll neki...
2014. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/141 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kívül minden rendben van köztetek?


Egyébként nem kell túlbonyolítani a beszélgetést. Üljetek le és kérdezd meg kerek-perec, hogy miért nem akarja.

2014. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/141 anonim ***** válasza:
93%

Mi a gond? Kapcsolatotok eleje óta 1-2 havonta van szex!

Vegyünk egy normál szexuális igény ű párt alapul, náluk a kapcsolat elején napi szinten később heti szinten 2-3 alkalommal van szex!

A ti esetetekben is ez van, az elején a 1-2 havi szex volt a "sok", most pedig lecsökkent a nálatok "normálisra".

Ha tudtad, hogy neked ennél nagyobbak az igényeid, miért mentél hozzá fél év múlva és miért szültél gyereket is??? Jah, hogy a második férfi az életedben? hát tudod, nem kell rib..ancnak lenni, de azért a "majdnemjó" pasikkal sem kell megelégedni!

2014. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a házasságnak létre sem szabadott volna jönnie. Nem hogy gyereket akarni erre.

Mindannyiotokat nyomorulttá tetted(beleértve magadat is) még ha anyagilag meg is van jelen pillanatban mindened.

2014. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elkapkodtad a dolgokat...
2014. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!