Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak én vagyok azzal úgy,...

Csak én vagyok azzal úgy, hogy egyáltalán nem szeretem a testvéremet és egyszerűen idegesit?

Figyelt kérdés
Néha még érzem is rajta a féltékenységet felém, és már más is megjegyezte?

2014. szept. 3. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Nekem 2 tesóm van, a nővéremmel tök jól kijövök, legjobb barátnők vagyunk és ő a húgunkkal is jól kijön, én viszont nem bírom elviselni. Feltűnési viszketegsége van, flegma, proli, pénzt lop ki a táskámból, mert neki az jár, olyan pasival van, aki azt is megmondja, mit vegyen fel, kivel beszélhet és ezért sajnáltatja magát, szóval egész más világ vagyunk. Szerintem egy idióta és egyáltalán nem hiányzik a társasága. Szerinte pedig én vagyok unalmas és beképzelt, mert nem iszom le magam hétvégenként és nem táncolok az asztal tetején visítva. Megjegyzem, rég elmúlt már tini, 22 éves, szóval már be kellett volna nőnie a feje lágyának.
2014. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Én se szeretem,azt sem tudom él e még de nem is érdekel.kaptam nem kértem.
2014. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet egymást úgy elfogadni ahogy van, egyszerűen z enyém is olyanokat a fejemhez vág...amiket régen csinált (buli) szerinte nekem nem kéne, azért mert ő már nem csinálja, mindig magához hasonlitgat, pedig idősebb tőlem és elvárná hogy én fiatalabb ként mindig őt kövessem


utolsó, jó neked, bárcsak én is már ott tartanék :(

2014. szept. 3. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Igen, csak te. :)


Hogy tudsz ilyen baromságot kérdezni? Rengeteg ember szenved testvérféletékenységben és testvérgyűlöletben - hála a szüleinek, elsősorban az anyjának. A szülő hibás nevelése a testvérgyűlölet alapja.

2014. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

nem csak te


engem az egész családom utál,már nem is lakom náluk

elköltöztem a barátomhoz


18/F/m

2014. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

úgy tűnik négyes csak te vagy igy ezzel



utolsó, sajnálom :/ de hátha jobb lesz ott

2014. szept. 3. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

köszönöm kérdező :)

bár kétlem hogy mostanában lenne bármi változás,beszélni sem akarnak velem.

De próbálok nem foglalkozni vele,és a barátom is próbál segíteni. :)

2014. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként a nevedből kifolyólag sejtem miert...

De igaz amit gondolok szánalmas a családod ...:/

2014. szept. 3. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:

#5, kb ugyan ez, anyám meg a nevelőapám elküldött otthonról, apám nem foglalkozik velem, de en azert tesóimmal jóban vagyok. Ok azok, akikre számíthatok, mondjuk nekem sok kistesom van, 2velem 1idos

18f m

2014. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok! :''(

囧囧囧囧囧

2015. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!