Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hazudik a csaj, de nem tudom...

Hazudik a csaj, de nem tudom bizonyítani?

Figyelt kérdés

Korábbi kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Valaki javasolta, hogy derítsem ki ismerősökön keresztül. No, állítólag a leányzó szégyelli az öcsém előtt (aki mániákusan hisz a komoly kapcsolatokban), hogy voltak alkalmi kapcsolatai, többek között velem, és úgy állítja be, mintha bolondítottam volna. Többször mondtam már, de nem tettem, kifejezetten semmi félreértés nem volt közöttünk. Lehet még itt tenni valamit, vagy megette a fene az egészet?


2014. szept. 13. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Bakker, lépj már túl ezen a dolgon!!!
2014. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd őket élni. Éld te is az életedet.
2014. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű vállvonással túllépni azon, ha az embernek huszonnégy évig az öccse a legjobb haverja, aztán egyik napról a másikra a köszönését se fogadja.
2014. szept. 13. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy hosszú levelet. Írj le mindent, ahogy érzel, ne szidd a csajt benne. Aztán majd ő eldönti, mit kezd az infóval.
2014. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem tudsz tenni semmit, erőszakkal nem érheted el, hogy valaki szeressen.
2014. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű elveszíteni egy testvért, elhiszem, hogy mindent megpróbálsz érte. Ha az öcsédhez semmiféle módon nem tudsz közel férkőzni, nem gondolkodtál még azon, hogy a nővel kezdj valamit? Szóba áll veled? Nem tudsz vele kompromisszumot kötni? Az öcséd úgy mozog, ahogyan ő mozgatja a szálakat. Lehet találnátok olyan megoldást, ami mindkettőtöknek megfelel. Próbáld nem megsérteni a büszkeségét, mert csak így érheted el, hogy együttműködjön veled. Kérj tőle bocsánatot, amiért szándékod ellenére megbántottad! Akkor is, ha tiszta lapokkal játszottál korábban.. Ne vond kétségbe azt a hazugságot, amire az öcséddel való kapcsolatát építette, mert akkor ellened lesz. Úgy látszik nagyon fontos neki, hogy ne csalódjon benne a testvéred. Kérd a segítségét, hogy újraépíts az öcséddel a kapcsolatot! Ha van a csajnak lelke, reméljük rosszul érzi magát a dolog miatt, és ha neki nem származik kára belőle, talán elérheted, amit akarsz.
2014. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm, erre nem is gondoltam eddig. Köszi. Mindjárt ki is próbálom, él-e még az az email címe, amit régen használt.
2014. szept. 13. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

"ha az embernek huszonnégy évig az öccse a legjobb haverja, aztán egyik napról a másikra a köszönését se fogadja."


Annyira jó "barát" azért mégsem lehetett, ha csak simán lelép, és elfordul tőled. Igaza van a válaszadóknak, hagyjad már élni. Ő problémája, próbáld magad túltenni rajta és kész. Elhiszem, hogy nem egyszerű, de ha folyamatosan zaklatod, meg a nyakára jársz, akkor még jobban el fog távolodni tőled.

Hagyjad, és kész. Ha ő ilyen könnyen túltette magát rajtad, akkor szerinted ez mit jelent? Nem tekintett rád azért olyan jó barátként, mint ahogy te őrá.

Akadj le róla, éld az életed, és hagyd békén. Mert ne haragudj, hogy ezt mondom, de elég ellenszenvesnek tűnsz már, hogy már ismerősökön keresztül kutakodsz utána, így lehet én is marha dühös lennék már, hogy a testvérem nem hagyja, hogy a saját életemet éljem.

2014. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!