Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hy EveryBody! Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hy EveryBody! Barátnőmmel szoktunk vitatkozni sajnos! És szerintem nem hiszi el, hogy Szeretem! Mit csináljak? Vagy mit tehetnék? Akármit teszek vagy csinálok neki semmise jó, meg néha hisztis csaj! Hogyan tudnék bizonyitani neki?

Figyelt kérdés
Tippeket Várok! ÉRTELEM ON a válaszba! Thx! 21/F (4 Hónapos kapcsolat)
2010. ápr. 29. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

meglepetéssel lehet hatni

pl menj el hozzá, és előtte szórj virágszirmokat oda ahova lépni fog amikor kijön

és szólj rá: nézd miben lépdelsz!:)

az én exem is csinált ilyet ez örök emléknek meg fog maradni

amíg készülődtem adig szedegette a virágokat az utcában

2010. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
vagy ha csinálsz neki szendvicset csinálj a majonézzel mosolygó fejet rá, vagy szívecskét
2010. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

vagy csempéssz a táskájába egy cetlit: szeretlek és írd alá

vagy: ragaszd ki este a tükörre: "most látod csak milyen szép vagy, én már rég észrevettem :)"

2010. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

kapd el az utcán és pörgesd meg, mintha táncolnátok a főtéren, mindenki előtt és mosolyogj rá azért puszit is adhatsz amikor bepörgetted magadhoz

és még van ezer ilyen dolog

2010. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

vagy ahol kilát az ablakon (suli, vagy otthon) a betonra írd fel óriás betűkkel: szeretlek

ok nem írok többet

senki nem reagál..

2010. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Ezek tök jóó ötletek,az én pasim miért nem csinál ilyet? :((((
2010. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ez nem jelent semmit amúgy

amelyik pasitól ezeket kaptam megcsalt, meg a következő csajt is, meg a mostanit is...

a látszat néha csal

csak ért a nők nyelvén

szóval ne hiányozzon

ez nem jelent szerelmet akármennyire annak néz ki

2010. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 vezerdinka ***** válasza:

17:26 - - nyugi, nem azért, mert nem szeret:)

az én párom sem csinál ilyen dolgokat, ettől függetlenül tudom, hogy szeret. csak egy idő után eljut a kapcsolat arra a bizonyos "szavak nélkül is" szintre. meg kinek min jár a legtöbbet az agya:) ha valaki ezen agyal(mármint, hogy mit kell még tennie azért, hogy a másik elhiggye), az már régen rossz.

2010. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hi!

i think hogyha ennyire nem bírod the girl's búra, akkor inkább leave őt. Vagy maybe csak menstruál, ezért ilyen weird.

If vitatkoztok, try to higgadt lenni és stop a veszekedést. Valahogy. Mondjuk shut up oszt kész.

2010. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!