Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy reagáltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagáltok a következő szitukra? Ha utcán, vagy buliban, vagy bárhol leszólít egy olyan srác, aki nem is tetszik, de nem is taszít külsőre? (tehát átlagos) ADTOK NEKI ESÉLYT bizonyítani?

Figyelt kérdés

Sajnos sok rossz tapasztalatom van,sok csalódás,de van némi öröm is,kedvességet is kaptam,aztán sajnos mégis idő után azok is átvágtak,akik kedvesnek bizonyultak az elején....

LÁNYOK VÁLASZÁT,ÉS SEGÍTSÉGÉT KÉRNÉM EBBE,vélemény+tanácsokat!



2012. dec. 19. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig adtam, max nem jött össze valami miatt. De annak nem a külsejéhez volt köze.
2012. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Átlagos srácnak max a csúnya lányok adnak esélyt. Ha még náluk sincs szerencséd, akkor nem átlagos vagy, hanem csúnya.
2012. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A probléma az,hogy lehetne,meg lehetett volna csúnya,SŐT átlagos barátnőm :) csak nekem szép kéne,legalább egy 6-os a 10-es skálán :)
2012. dec. 19. 15:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagy tetszik vagy nem!! Ilyen ,h átlagos nálam nincs!
2012. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen a "csúnya lány"? Nagyon kevés igazán ronda csaj van (eddig 3-al találkoztam "élőben" illetve van 1-2 ilyen a tömegközlekedésen) és a "szépnek" kikiáltott pláza-kilosmink csajoknálmeg ott vannak a jellemvonások ami miatt egyikkel sem kívánnék kikezdeni... Mondjuk egyelőre mással sem, nem tudnék mit kezdeni a dologgal :D
2012. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, ha rossz tapasztalataid vannak, ha te a csajokat skálába méred. Egy értelmes csaj ezt észre veszi és ha még be is jössz neki,el fog utasítani. Max a nagyon buta csajoknál próbálkozhatsz....
2012. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzaalassal egy ertelmes,normalis lany sem fog komolyan venni.

Inkabb ismerkedj az uresfeju,agyhalott kategoriaban,az valo neked.

Szerencsetlen luzer.

2012. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen, és ha bármiben kritizálni mered a lányokat, jogosan v jogtalanul, hasonló reakciókra számíthatsz :)
2012. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez a lanytol fugg szerintem. Nalam nem kizaro ok az atlagos kulso, voltam mar szerelmes kimondottan csunya fiuba is. Pedig a kulsom es szemelyisegem alapjan megkaphatnek szepfiukat is, csak valahogy nem ok az eseteim. Nekem egy eros jellem kell. Viszont minden lany mas, igy nem lehet altalanositani. Szemelyisegfuggo tenyleg. Viszont ha az atlagaos kulsod melle a szemelyiseged is olyan semmilyen, akkor szerintem az csokkenti az eselyeidet. Persze errol mind nem nagyon tehetsz, igy probalj magadra talalni, es legy magabiztos, az is nagyon megtud fogni pl. engem. De ne nagykepu!! Tudd, hogy mit akarsz, es ne toprengj azon, hogy vajon teged szeretnek- e meg nem tartanak- e luzernak.. Amit gondolsz magadrol vagy masrol, azt megerzik az emberek, es sokszor siman vissza is elnek vele.
2012. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
remélem leszólítasz, majd én elküldelek a p.icsába.. Mintha a karma tudná, hogy szemét vagy, ezért vernek át, dehát megérdemled...
2012. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!