Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha lánytestvérem van, abban...

Ha lánytestvérem van, abban mi a jó?

Figyelt kérdés
Van egy hugom. De én midnig is egy bátyust akartam, aki majd megvéd, meg rádőlhetek a vállára egy szerelmi probléma után. De ha hugom van, abban mi a különleges?

2014. szept. 13. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy minden bátyó vállára rádőlhetsz. Nekem ez elég ritkának tűnik, mert a köreimben akinek bátyja van, egyszer sem dőlt rá szerelmi bánatkor :D

Nem mondom, hogy nem szeretem, mert imádom a bátyám, de nem foglalkozik velem sokat, én inkább nővért vagy húgot szeretnék.

A kistesókban az a jó, hogy te is nevelgetheted, foglalkozz vele sokat, törődj vele, hidd el, megtérül! Szeretnék a bátyámmal lenni de nem igazán foglalkoztatja a próbálkozásom.

2014. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
" én midnig is egy bátyust akartam" ... ez olyan, mintha azt akarnád, hogy éjszaka süssön a Nap.
2014. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem különlegesebb egy báty, mint egy húg, hidd el. Nekem kettő is van. Huszonöt éves voltam, amikor az egyik kicsit megvigasztalt egy szakítás után, de ilyet egy húg is megcsinált volna ennyi idősen, kivéve ha van vagy 15 év korkülönbség.

Előtte még a fiúimmal éreztek együtt inkább, függetlenül attól, miért lett vége a kapcsolatunknak.

2014. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ezen már nem változtathatsz, hozd ki ebből a helyzetből a legjobbat.

Nekem bátyám van és nagyon szeretjük egymást, mindig megvédett mindentől, különleges kapcsolatunk van, de ettől még mindig szerettem volna egy lány tesót is. Szerelmi problémákat, pasik kibeszélését inkább lánytesóval lehet, hordhatjátok egymás ruháit, csinálhattok csajos programokat. Szóval a lánytestvérnek is bőven megvan a szépsége! :) Bár azt nem írtad mennyi a korkülönbség köztetek.

2014. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A húgod is pont ugyanúgy kiveri a fogát annak, aki bánt téged, ne aggódj. Az azonos nemű testvérben az a jó, hogy jobban átérzitek a másik helyzetét, és jobban tudtok segíteni egymáson, tudjátok, mire van szüksége a másiknak. Én ugyanezért akartam bátyót, de nekem is húgom van, pár évvel fiatalabb nálam. Tizenéves korunkra ez már nem sokat számított akkor, amikor ki kellett állnunk egymásért:) Ma is ő a legjobb barátnőm.
2014. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TappancsMancs ***** válasza:
Egy f válasza: nekem hugom van és azért jó mert ő a tündérhugim :)
2014. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én meg a húgom ikerek vagyunk, és soha nem engedtem meg, hogy a vállamon hisztizzen, mert elhagyta a pasija :D

18 f

2014. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem hugom van,és felnőttként a legjobb barátnő.Mindent megbeszélünk,gyakran csinálunk kettesben programot,egy neveltetés,hasonló gondolkodás,női örömök,problémák,ez mind összeköt.Mindenben számíthatunk egymásra!


A környezetemben mindenki azt mondja,de így is látom,hogy a legjobb testvéri kapcsolat a 2 lány.

2014. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A korkülömbség cirka 5 év. Én 8.-os vagyok ő meg 3.
2014. szept. 14. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
8-as vagyok.Köztünk is ennyi a korkülönbség,sőt pár hónappal több.Most vagytok abban a korban,amikor várnod kell pár évet,hogy úgymond beérjen hozzád a hugod.
2014. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!