Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok az alábbi esetről?

Mit gondoltok az alábbi esetről?

Figyelt kérdés
A szülő nincs kire rábizza a 4 éves gyerekét ha pl beteg lesz és nem mehet oviba , ezért a 17 éves testvére évente 2-3szor 1-2, akár 3 hérte igazolást kér az orvostól és ő marad otthon vele.
2014. szept. 19. 10:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én csak tényeket irok. Én nem értem az ilyen anyát, aki mindenben elvesz egyik gyerekétől, hogy a másiknak adjon.

És a nagynak meg kell értenie, hogy a kicsi van most a középpontban, neki ne kelljen soha semmi, mert akkor a testvérétől venné el.

2014. szept. 19. 11:15
 12/25 A kérdező kommentje:
Akkor jogos ha nem tudok szimpatizálni ezzel a személlyel?(csak szolid mosoly,minimális beszéd,minimális találkozás).
2014. szept. 19. 11:24
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
jogos
2014. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 csabika1971 ***** válasza:
82%

Semmi mosoly, beszélgetés, stb. Komor köszönés, kész vége.

Mert ilyen szülőnek nem való gyerek, aki ilyen véleménnyel van a saját utódjáról.

2014. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Ez borzasztó!! Én pont 17 vagyok, és ugyan nincs testvérem, de ha lenne, nem vállalnám ezt be. Nem azért, mert nem akarnék segíteni, de hát arra is gondolnom kell, hogy mi lesz velem a suliban. 1 hét lemaradást is borzasztó nehéz pótolni, 2 hetit szinte lehetetlen határidőre (mert hogy a kedves tanárok elvárják, hogy első suliban töltött napon MINDENT pótolj), 3 hét... Azzal szerintem már nem lehetne mit kezdeni. Amúgy a tanárok nem szólnak semmit? Mármint nem kérdezik meg szerencsétlent, hogy mégis mért nem volt 3 hétig??

Teljesen jogos, hogy nem szimpatizálsz vele!

2014. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A fiu mindig igy volt kezelve, igy nyilván nem járhatott valami hires iskolába. Amikor otthon bemutatta a barátnőjét, azt mondták a lánynak, hogy kezdheti ásni a sirját, ha vele marad.
2014. szept. 19. 12:00
 17/25 anonim ***** válasza:
34%
Hát valamit csak tett az a fiú, ha még a barátnőjét is sajnálják :)
2014. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, a fiunak nem volt célja meg motivációja. Ennyit tett.
2014. szept. 19. 12:04
 19/25 A kérdező kommentje:
Érdekes, ha fiuról van szó, akkor már biztosan valami rosszat csinált.
2014. szept. 19. 12:20
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt azért szem előtt tartani, hogy itt 80%-ban szülők válaszolnak, tehát aki a fiút hordja le, na az pont az lesz. Ilyet kijelenteni, hogy a fiúból nem lesz semmi, ezért kár is iskolába mennie...hát, szülői felelősségérzetet is lehetne boncolgatni. Írom ezt úgy, hogy anya vagyok.
2014. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!