Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az esetről...

Mit gondoltok erről az esetről? Illetve miért zavar engem ennyire, miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Voltunk a barátnőmmel cipőt vásárolni. Bementünk egy boltba, ahol nézegettem a cipőket. Ő kicsit türelmetlen volt, azt mondta lassan vásárolok. De úgy gondoltam, cipőt veszek, amit jól meg kell választani, mert nem pár hónapra veszem. Felpróbáltam a cipőt 3 méretben, tehát az eladót 3szor küldtem be egy másik modellért. A barátnőm bocsánatot kért az eladótól. Először nem értettem miért, később elmondta, hogy azért mert ugráltattam, meg az eladók össze is néztek. Kicsit hülyének meg bénának érzem magam, pedig csak fontosnak tartottam, hogy a megfelelő méretet válasszam. Az eladóknak meg ugye az a dolguk, nem hinném hogy nehezére esett kihozni 3 cipőt. Végül vettem egyébként cipőt, de a barátnőmmel összevesztem. Nem tudom valamiért elfelejteni az esetet, zavar hogy így alakult. Úgy gondolom, nem így kellett volna megvenni ezt a cipőt, ami a "társam" lesz évekig, ilyen hangulatban. Tetszik a cipő egyébként, csak ez az emlék kapcsolódik hozzá.

2012. júl. 21. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, én még sosem ugráltattam eladót cipővásárlásnál. magam kerestem ki a megfelelő méretet.
2012. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Egyet értek veled, hogy egy cipőt alaposan kell kiválasztani és nem hiszem, hogy az eladóknak bármi bajuk is lett volna, megszokott dolog szerintem amit leírtál.

Az jutott először eszembe, hogy nem e féltékeny a barátnőd, mert esetleg drága, vagy szerinte drága cipőt vettél?

2012. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Második vagyok. Elsőnek: vannak olyan boltok, ahol nincsenek kirakva a cipők, csak egy méretben és igenis kérni kell a megfelelő méretet!
2012. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez olyan bolt volt.
2012. júl. 21. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Kérni kell... de ha kéri, akkor nem néznek össze az eladók. Ha ugráltatja, akkor igen.


Van különbség. Tudom, mert nekem is ciki volt amikor az exbarátnőm minden egyes eladót úgy kezelt, mintha a szolgája lett volna...

2012. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban lehet ugráltatni az eladót. MAgyarul bunkó vagy vele.

De ha nem vagy az, akkor nincs probléma. Ő az eladó, te a a vevő.

Te kérsz, ő meg hozza. Ha egymásra pillognak az maximum azt jelenti, hogy lusták végezni a dolgukat.

Ma én is vásároltam cipőt, és kértem pár különböző méretet különböző cipőkből, és a végén még csak nem is ott vettem, mert egyik sem volt jó.

Közben eszembe jutott milyen jó lenne barátnővel lenni, de legutóbb rábeszélt egy olyan cipőre, ami nem is tetszik igazán, plusz nem is bírok benne járni. És mivel ő nem vett cipőt, csak idegesített, hogy ott áll és türelmetlenül nézi, hogy én próbálgatok.

Azt viszont nem tudom miért foglalkozol még az esettel. A cipő megvan, a barátnőd meg majd legközelebb is bocsánatot kér helyetted tizenötször, mikor vásároltok.

2012. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Picit félreértetek. Én nem voltam vele bunkó, csak felpróbáltam 3 méretet. Nem voltam vele durva.
2012. júl. 21. 21:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem féltékeny a barátnőm a cipő ára miatt. Drága cipőt vettem tényleg, remélem meg is éri a befektetést. Inkább azért volt türelmetlen, mert szerinte sokat vacakoltam a vásárlással. "Egy nő nem vacakol ennyit".
2012. júl. 21. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet, hogy csak rossz napja volt. Béküljetek ki, és felejtéstek el a dolgot!
2012. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy cipővásárláshoz miért kell barátnő?

(Hogy a témának mi köze a családi kapcsolatokhoz, azt már meg se kérdezem.)

2012. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!