Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek baj ha felhúzom...

Szerintetek baj ha felhúzom magam a tesóm hülyeségein?

Figyelt kérdés
Néha azt veszem észre h olyan vagyok mint anya h kiabálok a tesómmal, Például tanulnék de ő direkt ott van és idegesít és mikor teljesen felisegesített akkor leordibálom. Szerintetek ez normális?
2014. szept. 22. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is leordítanám a tesómat, ha szánt szándékkal ott legyeskedne csak azért hogy felhúzzon. Lehet még egy pofont is leadnék neki. Teljesen normális. Bátyám ilyet csinálna, hát nem állnék jót magamért :) És nem azért, mert egy könnyen felhúzható valaki vagyok, csupán azért, mert ne hatoljon be a személyes terembe(hiába a tesóm) csak azért, hogy húzza az agyamat. Ez bunkóság, ami rosszul esik a másiknak.
2014. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Kedves szóval többet lehet elérni, mint ordítással.

2014. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is mindig ezt csinalom de gondolom mert velem is izt csinaltak... mindenesterte probalj neha odafigyelni arra hogy mikent es hogy uvoltozol vele mert az en tesom felig suket (nem az en hibambol :p) es neha ha huszadjara is visszakerdez DIREKT akk leuvoltom h "suket vagy?!" De utana mindig megmondom neki hogy sajnalom nem ugy ertettem... ugy csinald hogy megertse hogy nem szabad de ne bantsd meg sok sikert ;)
2014. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!