Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az, hogy ennyire...

Normális az, hogy ennyire felhúzom magam az olyan nőkön akik azért nem kezdenének valakivel, mert tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Én nem akartam, hogy így alakuljon az életem, de nem lehet visszacsinálni. Attól ferfordul a gyomrom, ha valaki csak azért utasítana el, mert nem volt még senkim. Az embereket rohadtul nem azért kéne megitélni, hogy mennyi partnere volt, hanem hogy milyen legbelül. Olyan nagy dolog, ha valaki az elején bénázik kicsit vagy a kezdeti szexben kicsit béna? Engem nagyon hajt az a vágy hogy majd a partneremet minél jobban kielégítsem nem abból indulok ki, hogy mennyire fogok izgulni. Én úgy látom, hogy egy embernek nem kell feltétlenül tapasztalatokkal rendelkeznie, hanem megfelelő érzelmi intelligenciával, gondolkodással és értékrenddel rendelkezik, akkor nem biztos, hogy anyámasszony katonája lenne. Muszáj ilyen nagy dobra verni a múltat? Nem fontosabb a jelen?
2014. júl. 28. 01:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Oké,hogy nem ennek kell(ene) a fő szempontnak lennie,de azért igen érthető.
2014. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindenki tapasztalatlanként kezdi, nincs ebben semmi rossz.
2014. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Marko polo ***** válasza:

Tisztelt kérdező sajnos idővel az ember egyre mohóbb lesz elég sok dologban a te esetedben úgy tünik szexben... Amúgy szerintem nem minden nő ilyen lehet csak te fogod ki őket. Mellesleg lehet csak van 1-2 aki húzza az agyad azzal hogy új vagy mert lehet neki cikibb ha még szűz,,, érted...

Nagyon sok megoldás létezik ilyen kérdésre...

2014. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mérhetetlen nagy riszpekt, hogy feltetted ezt a kérdést! Hát, ha még értelmes válaszok is érkeznek rá...


(Egy hasonló cipőben járó srác.)

2014. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezzel a témával indítja az ismerkedést, azt jobb inkább hagyni. Ha találsz olyan csajt, aki tényleg szeret, azt nem fogja érdekelni, hogy kivel voltál előtte, vagy kivel nem. Olyanra meg kár időt pazarolnod, akinek a szexuális tapasztalatod az elsődleges szempont.
2014. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Így van, mindenki tapasztalatlanként kezdi. Volt pár partnerem, de a mostani párom leragadt nálam, pedig 10 évvel idősebb nálam. Együttlétekkor legalább kétszer elmegy. Egyszer nyelvvwl és ujjal juttatom a csúra, aztán a farkammal. Presze én sem így születtem. Egyébként nincs "recept" a szexre. Nem minden csaj igénye egyezik és nem ugyanaz a technika viszi a csúcsra. Van akinek pancsernak jön le a próbálkozásod, van akinek te vagy a szexisten. Akit szerettem, azt nagyságrendekkel élvezetesebben elégítettem ki, ha nem szerettem, akkor az én kielégülésem volt a lényeg. Ne aggódj, biztos összeakadsz a "skilledhez" való lánnyal.


26/F

2014. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Én a fitymámat húzom fel:)

Feri/57(meleg)

2014. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Le kell szarni ezt az egész szűz vagy dolgot.Úgyis mind azt mondja,hogy mi közöd hozzá,hogy hány partnere volt,te is mond azt.Tereld a témát.De az ilyen lányokat hanyagolni is kell,mert nem az emberi értékeket nézik.
2014. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazat megvallva nem nagyon próbálkoztam még, mert lelki bajaim voltak amiből kigyógyultam. Leginkább társkeresőkön próbálkoztam, de nem váltak be. Én csak félelemből kérdezem, mert nagyon nem szeretem az előítéleteket, az előbb megbélyegezlek azután kérdezek mentalitást. Persze ismerkedéskor nem hoznám fel a témát, de nem is akarok hazudni emiatt.
2014. júl. 28. 01:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az a baj hogy még nem volt barátnőd, hanem hogy annak nyilván van valami oka. Ha valakinek 30 fölött még nem volt hosszabb kapcsolata, akkor azért felmerül a gyanú hogy esetleg nem stimmel vele valami.
2014. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!