Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen úgy érzem nagyon...

36 hetesen úgy érzem nagyon hamar felhúzom magam. Minden idegesít, semmi sem jó úgy, ahogy van. Valaki hasonló cipőben, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
A hisztériát azt kezelni kell, fordulj bátran pszichiáterhez:)
2014. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a vége felé teljesen ilyen volt, már magamon röhögtem, hogy ezt már én sem bírom elviselni, mennyit morgok magamnak és a 37. héten szültem, de ez még 3 hónapig megmaradt. .)
2014. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is a napokban vettem ua ezt észre...:)

34 hkm

2014. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó de jó, hogy pont most írtad ki ezt a kérdést!Nálam tegnap kezdődött, hogy mindenen ideges leszek.Míg nem voltam terhes, mensi előtti napokon voltam így, onnan tudtam mindig, hogy meg fog jönni, most meg értetlenül álltam itt magam előtt, de ezek szerint normális jelenség.

35 hkm

2014. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!