Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb kedve legyen? FONTOS!

Figyelt kérdés

Az öcsémről lenne szó. Tegnap nagyon szar álapotban volt amikor haza jött az iskolából. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baj. Először nem nagyon akarta elmondani. Aztán sikerült kiszednem belőle. Az a baja, hogy az osztálytársai piszkálják mostanában és ma eldurrant az agya és vissza szólt nekik. Aztán elkezdték a példaképeit fikázni, hogy mennyire szenny életük volt, és hogy majd neki is az lesz.

Ennyit mondott nekem.

Szerintetek mit tehetnék, hogy jobb kedve legyen?

Légyszi normális válaszokat adjatok.

Ő 14/f, én 19/l ha ez lényeg.


2014. szept. 23. 21:20
 1/6 anonim válasza:
nem ugy volt hogy ma be mesz a suliba es beszelsz veluk?
2014. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy volt, de inkább nem mentem be, nehogy azért is piszkálják szerencsétlent.
2014. szept. 23. 21:25
 3/6 anonim válasza:
az elso honnan tudja h volt ? :D
2014. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem vigyétek át másik iskolába, én anno megbántam, hogy anyának nem szóltam erről, és nem váltottunk, sok évbe telt, mire le tudtam magamról verekedni azt a rengeteg rossz szokást, szorongást, negatív gondolatot, amit az alatt a 8 év alatt szereztem
2014. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosítsd a szeretetedről, mondd neki, hogy rád bármikor számíthat, meghallgatod.


Hogy mit lehetne tenni nem tudom, de itt vannak az ötletek:

-osztályfőnökkel beszélni, hogy mit lehetne tenni

-másik suli, ha tényleg durva a helyzet

2014. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azért mert egy-két napig rossz neki, nem érdemes aggódni és bár bátorító szó elég kell hogy legyen.


Ha hosszú távon csesztetik akkor kérje át magát másik osztályba. Vagy tényleg másik suli. De remélem ez utóbbi tanácsok feleslegesek.

2014. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!