Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy ha megtalálnám életem párját, inkább örökbe fogadnék egy gyereket, minthogy sajátom legyen? Lehetne sajátom is, de szívesebben menteném meg egy árvaházi gyerek sorsát, hogy jobb élete legyen annak aki már a világon van.22/F

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok, ha a párotok is hasonlóan gondolkodna?
2014. máj. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj h ez nem így működik. Nem lehet csak úgy adoptáld gyereked... Csak akkor engedik meg ebben az országban ha természetes úton nem lehet gyereked... Máskülönben iszonyatosan hosszú lesz az út mire te kaphatsz gyermeket, de szerintem nem fogsz kapni.
2014. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt a napokban ilyen gondolatom, szerintem teljesen rendben van, de aztán arra gondoltam még, hogy nem biztos hogy ugyanúgy tudnék hozzá viszonyulni, mintha a sajátom lenne.


20L

2014. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megfog ez szerintem változni, amúgy nem tudom jártál-e már árvaház vagy intézet közelébe (mostanában inkább családoknál helyezik el a gyerekeket akiket az állam átmeneti gondozásba vesz).

lehet kegyetlenül hangzik, de sajnos rizikós ilyen helyről adoptálni (márha engedik, nyílt meg titkos örökbefogadás van) de nem egyszerű procedúra.

2014. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!