Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a buták mennek férjhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a buták mennek férjhez, illetve nősülnek meg? Az ember mindig talál a meglévőnél jobb, és szebb párt magának, ezért semmi értelme nem kéne legyen, annak hogy lekötik az életüket valaki mellett

Figyelt kérdés
Én nem tudom elképzelni hogy valaki kezét megkérjem, ugyanis hiába van barátnőm most, és előtte is volt, sose elégedtem meg egyikkel sem
2014. máj. 11. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Itt veled van a gond nem a tobbiekkel. Haszeretsz valakit akkor nem hagyod el mert egy masik embernek esztetikusabb az arca.
2014. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
Elég nagy baj, hogy így gondolkodsz, de gondolom, hogy többen is vannan így ezzel, mint Te.
2014. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenkinél van jobb és szebb is.

De ha valakit annyira szeretsz és családot akarsz vele alapítani, nem fog érdekelni, hogy nála szebb is van a világban, mert ő lesz számodra a legszebb.

2014. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Házas vagyok évek óta és tudom, hogy tőlem is van sokkal szebb nő és a férjemtől is vannak sokkal jobb pasik, de őszintén kit érdekel? A külső egymagában édes kevés. Ha az a másik, aki nálunk jobban néz ki, nem felel meg más téren a számomra. Nem?

És biztosan van olyan, aki bizonyos más tekintetben nálam is jobb, vagy a férjemnél is jobb, de összegészében nézve a dolgokat, mi kellettünk a másiknak, mert minden passzolt, aminek passzolnia kellett. És ez a lényeg.

Úgyhogy inkább a te gondolkodásmódoddal van baj, nem azzal, akik megházasodnak!

És kikérem magamnak, hogy ezért lebutázzanak!!!:)

2014. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor még nem találtad meg azt, aki a feleséged kell, hogy legyen. Azt ugyanis pont abból lehet észrevenni, hogy ugyan pontosan tudod, hogy mindenkinél lehet szebbet, jobbat, okosabbat, gazdagabbat, odaadóbbat, stb. találni - már nem érdekel, mert neked pontosan ő kell.

Egyébként amint megtalálod ezt a nőt, akár egyik napról a másikra száznyolcvan fokos fordulatot fog venni a gondolkodásmódod :)

2014. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mióta van válóper, azóta a házasság nem sokat ér.


illetve ha nem vagy vallásos, akkor sem.

2014. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!