Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti szólnátok a szüleiteknek...

Ti szólnátok a szüleiteknek erről vagy nem?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy az öcsém aki 25 éves, ( tehát felnőtt, saját keresettel rendelkező ember)ki akarja tetováltatni mindkét karját teljesen. Tudom semmi közöm hozzá, mégis érdekel hogy Ti emlitést tennétek róla a szüleiteknek vagy hagynátok hogy titokban kitetováltassa magát? Én lebeszélném róla csak ezt nem tőle tudom, a férjemnek mesélte el a tervét.
2014. okt. 6. 15:51
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Már bocs, de a szüleiteknek sincs hozzá semmi köze, nemhogy neked.
2014. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem tetszene az ötlet, de tényleg nincs köze a szülőknek ehhez.
2014. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el. Majd ő elmondja ezt nekik úgy és akkor, ahogy és amikor akarja.
2014. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék, testvéreket nem árulok be, főleg, hogy nagyokorú, de azért én beszélnék vele, hogy jól gondolja meg, mert az örökre ottmarad, sok munkahelyen nem is alkalmaznak olyat, akinek ilyen látható tetoválása van.
2014. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 25 éves felnőttnél a tetoválás nem egy olyan nagy horderejű dolog, hogy feltétlen kéne a szülőket tájékoztatni róla a háttérben. Nyilván más lenne, ha a tesód mondjuk drogozna vagy ilyesmi, mert akkor megérteném, hogy szólni akarsz, de ez azért nem egy olyan súlyos dolog.
2014. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el, mert nem az én dolgom. Majd ő elmondja.

Miért akarsz árulkodni? Csúnya szokás.

25 évesen már elég felnőtt ahhoz, hogy eldöntse, akar-e tetoválást vagy nem.

2014. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Most őszintén mi bajod van azzal hogy tetkót akar? Legalább van egyénisége és fel is meri vállalni, ez egyáltalán nem rosszabb dolog mintha cigizne vagy meginna napi egy sört. Nem kell ahhoz züllöttnek lenni hogy valaki tetkót varrasson. 25 évesen már had ne kelljen engedélyt kérnie a szüleitől. Én nem is szólnék nekik, hanem mikor kész akkor memutatnám nekik.
2014. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék, az ő teste az ő dolga. Ha neki ez tetszik akkor hadd csinálja, semmi közötök hozzá. Mondjuk tuti ismer téged az öcséd ha neked nem meri elmondani, csak a férjednek. Inkább ha balhé lesz belőle a szülőknél akkor állj ki a testvéred mellett és mondjad anyádéknak hogy felnőtt már és a tetoválas amúgy sem egy olyan dolog ami káros az életére. Egy jó testvér ezt teszi, támogatja és kiáll a másik mellett.
2014. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, kérdezd meg az öcsédet, hogy szólt-e már erről a szülőknek!
2014. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚúúúúúr isten, bele ne haljon!


A férjemen meg több tetoválás van, mint szabad hely, mégis ő az első, aki egy idős nénit felsegít a buszra, vagy segít cipelni a csomagját.


Nem szólnék, a magánügye. A tesód sem köp be téged ugye, ha te egy lila ruhát veszel, mert neki az nem tetszik?

2014. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!